Organza to szybki i tani sposób na ochronę winogron

ochrona_winogron_woreczki_organza.jpgWoreczki z organzy tanim sposobem na zabezpieczenie winogron.

Wielu właścicieli winnic i plantatorów ma uporczywy problem przy uprawie winogron z owadami oraz ptactwem. W naszej ofercie posiadamy wspaniałe remedium na ten horror! Przy niewielkim nakładzie pracy i bardzo niskich kosztach możecie Państwo zadbać o bezpieczeństwo swoich cennych plonów! Rozwiązaniem są nasze cieniutkie i wytrzymałe woreczki z organzy! To fantastyczny sposób na ochronę owoców w czasie ich dojrzewania.


Dla wszystkich plantatorów jakiekolwiek straty są niepożądane, dlatego polecamy ten bardzo prosty i szybki sposób na zabezpieczenie winogron przed czynnikami zewnętrznymi jak: ptaki, owady, nadmierne opady.

Orgnaza to bardzo cienki i transparentny materiał, który doskonale przepuszcza powietrze dzięki temu owoce będą bezpieczne, ale jednocześnie dobrze natlenione. Białe woreczki nie pochłaniają światła dzięki czemu nie zahamują rozwoju owoców. Natomiast gęstość samej tkaniny spowoduje, że owoce będą niedostępne nawet dla najmniejszych owadów!
 

Ochrona-gronek-woreczekOprócz standardowych metod takich jak pryskanie owoców i montaż straszaków na ptactwo sugerujemy stosować niedrogie woreczki z organzy, które są naprawdę skuteczne!

Zdecydowanym atutem woreczków wykonanych z lekkiej organzy jest to, że nie obciążają dodatkowo gałązek przy czym są przewiewne, dzięki czemu owoce będą zdrowo rosły, nienarażone na brak słońca czy gnicie.

Woreczki są wygodne i proste w użyciu! Wystarczy dosłownie kilka sekund, żeby zapewnić winogronom dodatkową i skuteczną ochronę! Dlatego ta metoda zyskuje coraz większa popularność wśród rolników i plantatorów na całym świecie! Wystarczy nałożyć woreczek na owoce i zaciągnąć mocno wstążkę!
 

  
 

Skuteczna ochrona przed insektami!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest wiele odmian i gatunków winogron. Podobnie z rozmiarami samych kiści owoców, które mogą być małe, średnie lub duże. Dlatego proponujemy szereg różnych rozmiarów dopasowanych do potrzeb wszystkich Klientów!

Najbardziej popularnymi są woreczki z orgazny o wymiarach 22x30cm i 26x35cm, 30x40cm, ale w swojej bogatej ofercie posiadamy także większe i mniejsze! Dlatego bez problemu dopasujemy coś dla każdego plantatora tych wspaniałych owoców!

 Zobacz naszą pełną ofertę woreczków z organzy!


Warto napisać, że nasze woreczki organzowe są bardzo uniwersalne i możne je stosować również jako ochrona innych owoców. W ten sposób ochronić można agrest, brzoskwinie, gruszki i tym podobne owoce.
 

Wypróbuj ta metodę już dzisiaj!

Jeżeli chcecie Państwo sprawdzić skuteczność naszej innowacyjnej metody na walkę ze szkodnikami zapraszamy do kontaktu. Dla wszystkich poważnie zainteresowanych mamy przygotowane pakiety darmowych próbek. Dzięki temu sami możecie się przekonać, że taki sposób na ochronę winogron naprawdę działa!

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product