10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - błękitne
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Skorzystaj z aktualnych okazji
Opis
Uniwersalny pakiet średnich worków z organzy w kolorze błękitnym o rozmiarze 22 cm x 30 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Worki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać worki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Błękitny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23.5 - 25.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2230-LBL-371 |
| EAN | 5902565681975 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.


























Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta