5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - złote
15,99zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor:


5 jutowych woreczków 18x24 cm - rustykalne opakowania w białe groszki
26,99zł / op.
1 op. = 5 szt.5,40 zł / szt.5,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: SatynaKolor:


Srebrne woreczki satynowe 8 x 10 cm, 10 szt. - na biżuterię, upominki, prezenty
7,29zł / op.
1 op. = 10 szt.0,73 zł / szt.0,73zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - złote
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,53 zł / szt.0,53zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - żółte
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,66 zł / szt.0,66zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: BawełnaKolor:


3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - czarne
12,99zł / op.
1 op. = 3 szt.4,33 zł / szt.4,33zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Pakiet 5 sztuk dużych woreczków z organzy o wymiarach 30 cm x 40 cm w kolorze złotym.
Duży rozmiar tego praktycznego zestawu gwarantuje możliwość zapakowania bardzo wielu przedmiotów niezależnie od ich wielkości, dzięki czemu te niemałe woreczki z organzy są bardzo praktyczne: mogą posłużyć jako opakowanie jednego dużego prezentu (np. butelki dobrego alkoholu dla osoby dorosłej) lub wielu mniejszych, składających się np. na worek obfitości z mnóstwem różnych smakołyków dla dziecka.
Jeśli poszukujesz uniwersalnego sposobu na pakowanie, to duże woreczki z organzy są perfekcyjnym rozwiązaniem - oferują dużo przestrzeni i jednocześnie bardzo elegancko się prezentują. To praktyczne opakowanie, które dopasuje się do każdego rodzaju zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 - 36cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-3040-GXX-511 |
| EAN | 5902565682132 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 30x40 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta