5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - złote
15,99zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm z lawendowym haftem do eleganckich zestawów - 10 szt.
49,99złOriginal price was: 49,99zł.39,99złCurrent price is: 39,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 jasnych woreczków jutowych 15x20 cm - z kołnierzem i groszkowym nadrukiem
19,99złOriginal price was: 19,99zł.15,99złCurrent price is: 15,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -30%


Woreczki bawełniano-organzowe 15x20 cm - 10 szt - prostota, która robi wrażenie
39,99złOriginal price was: 39,99zł.27,99złCurrent price is: 27,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
2,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - czerwone
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Pakiet 5 sztuk dużych woreczków z organzy o wymiarach 30 cm x 40 cm w kolorze złotym.
Duży rozmiar tego praktycznego zestawu gwarantuje możliwość zapakowania bardzo wielu przedmiotów niezależnie od ich wielkości, dzięki czemu te niemałe woreczki z organzy są bardzo praktyczne: mogą posłużyć jako opakowanie jednego dużego prezentu (np. butelki dobrego alkoholu dla osoby dorosłej) lub wielu mniejszych, składających się np. na worek obfitości z mnóstwem różnych smakołyków dla dziecka.
Jeśli poszukujesz uniwersalnego sposobu na pakowanie, to duże woreczki z organzy są perfekcyjnym rozwiązaniem - oferują dużo przestrzeni i jednocześnie bardzo elegancko się prezentują. To praktyczne opakowanie, które dopasuje się do każdego rodzaju zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 - 36cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-3040-GXX-511 |
| EAN | 5902565682132 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 30x40 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta