5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - złote
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: SatynaKolor:


Srebrne woreczki satynowe 15 x 20 cm, 5 szt. - na prezenty, upominki, produkty
7,29zł / op.
1 op. = 5 szt.1,46 zł / szt.1,46zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - bordowe
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.0,54 zł / szt.0,54zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - Boże Narodzenie
23,69zł / op.
1 op. = 10 szt.2,37 zł / szt.2,37zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - złote
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,16 zł / szt.1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Żółte woreczki z organzy 7 x 9 cm - zaciągane na jedną stronę, 25 szt.
11,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,45 zł / szt.0,45zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Pakiet 5 sztuk dużych woreczków z organzy o wymiarach 26 cm x 35 cm w kolorze złotym.
Duży rozmiar tego praktycznego zestawu gwarantuje możliwość zapakowania bardzo wielu przedmiotów niezależnie od ich wielkości, dzięki czemu te niemałe woreczki z organzy są bardzo praktyczne: mogą posłużyć jako opakowanie jednego dużego prezentu (np. butelki dobrego alkoholu dla osoby dorosłej) lub wielu mniejszych, składających się np. na worek obfitości z mnóstwem różnych smakołyków dla dziecka.
Jeśli poszukujesz uniwersalnego sposobu na pakowanie, to duże woreczki z organzy są perfekcyjnym rozwiązaniem - oferują dużo przestrzeni i jednocześnie bardzo elegancko się prezentują. To praktyczne opakowanie, które dopasuje się do każdego rodzaju zawartości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29 - 30 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2635-GXX-511 |
| EAN | 5902565682057 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - złote
Tkanina: Organza, Rozmiar: 26x35 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta