10 szt. Woreczki metaliczne 15 x 20 cm - srebrne
14,69zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 11 x 14 cm - czerwone
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor: -20%


10 szt. Woreczki jutowe 6 x 8 cm - mix kolorów
13,99złOriginal price was: 13,99zł.11,19złCurrent price is: 11,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,19zł.
1,12zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: WelurKolor: -15%


1 szt. Worek welurowy 40 x 55 cm - biały
13,69złOriginal price was: 13,69zł.11,69złCurrent price is: 11,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,69zł.
11,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor: -20%


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - mix kolorów
15,69złOriginal price was: 15,69zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,59zł.
4,20zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Kolekcja 10 sztuk srebrnych woreczków metalicznych o wymiarach 15 x 20 cm.
Gładka powierzchnia tych niebanalnych woreczków w dotyku przypomina satynę, jednak woreczki metaliczne występują jedynie w dwóch ekskluzywnych kolorach: srebrnym i złotym, które doskonale współgrają z charakterem ważnych uroczystości. Z tego względu woreczki metaliczne świetnie spisują się one jako opakowanie na coś, co chcemy przekazać w odpowiednio oficjalny sposób - np. prezent ślubny.
Złoto i srebro naturalnie kojarzą się z czymś wartościowym, dlatego świetnie nadają się do przechowywania w nich biżuterii, kamieni szlachetnych czy zbiorów kolekcjonerskich monet. Woreczki metaliczne ładnie współgrają również ze słodkościami zapakowanymi w papier o tym samym kolorze - taka drobnostka na pewno poprawi nastrój bliskiej osoby
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 16 - 17 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1520-SXX-211 |
| EAN | 5902565686901 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta