5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - fuksja
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor:


Turkusowe woreczki bawełniane 11 x 14 cm, 10 szt., na prezenty
18,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,85 zł / szt.1,85zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: Bestseller


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - naturalne
25,79zł / op.
1 op. = 10 szt.2,58 zł / szt.2,58zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 40x56 cmTkanina: NonwovenKolor:


3 x Duże worki świąteczne na prezenty 40 x 56 cm z fizeliny
24,99zł / op.
1 op. = 3 szt.8,33 zł / szt.8,33zł / szt.1 op. = 3 szt. -


1 szt. Zestaw dekoracji do kalendarza adwentowego
39,99zł / op.
1 op. = 1 szt.39,99 zł / szt.39,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: OrganzaKolor:


Niebieskie woreczki z organzy 16 x 37 cm, 10 szt - stylowe opakowanie na butelki i zestawy
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,88 zł / szt.1,88zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Zbiór 5 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 26 cm x 35 cm, których fuksjowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji.
Woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Fuksjowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29 - 30 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2635-FUX-491 |
| EAN | 5903003401964 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - fuksja
Tkanina: Organza, Rozmiar: 26x35 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta