5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - białe
15,99zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - czarne
13,29zł / op.
1 op. = 25 szt.0,53 zł / szt.0,53zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki z organzy 22 x 30 cm, 10 szt - białe z świątecznym nadrukiem
36,69zł / op.
1 op. = 10 szt.3,67 zł / szt.3,67zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Woreczek welurowy 16 x 37 cm - biały
4,99zł / op.
1 op. = 1 szt.4,99 zł / szt.4,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: MetalicznyKolor:


Woreczek na prezent 16 x 37 cm, kolor srebrny
3,19zł / op.
1 op. = 1 szt.3,19 zł / szt.3,19zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: WelurKolor:


10 szt. Woreczki welurowe 10 x 13- biały jeleń
32,49zł / op.
1 op. = 10 szt.3,25 zł / szt.3,25zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
5 sztuk dużych białych woreczków z organzy w rozmiarze 30 cm x 40 cm to bardzo praktyczny zestaw o szerokim zastosowaniu, który ułatwi organizację Twojego domu, a także sprawdzi się w sytuacjach bardziej oficjalnych.
Woreczek to praktyczna forma na przechowywanie przedmiotów, jednak zwykłe woreczki strunowe i torebki szyfonowe mają tendencję do psucia zamknięcia i są po prostu nudne - woreczki z organzy za to są nie tylko solidne, ale i po prostu ładne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako pojemniczek na prezent przy okazjach rodzinnych i bardziej oficjalnych, np. imprezach firmowych. Ten rozmiar pozwoli na zapakowanie również dużych przedmiotów: butelek z alkoholem, albumów ze zdjęciami, a także większej elektroniki, np. tabletu.
Ozdobne woreczki z organzy to uniwersalne opakowania, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 - 36cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-3040-WTX-361 |
| EAN | 5902565682187 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - białe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 30x40 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta