10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,35 zł / szt.1,35zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: MetalicznyKolor:


5 szt. Worki metaliczne 22 x 30 cm - srebrne
12,19zł / op.
1 op. = 5 szt.2,44 zł / szt.2,44zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 26 x 35 cm - Boże Narodzenie - Dzwonki
16,39zł / op.
1 op. = 1 szt.16,39 zł / szt.16,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor:


Bordowe woreczki z organzy 8 x 10 cm, 10 szt - z kokardką, na biżuterię
10,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,06 zł / szt.1,06zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


3 szt. Woreczki à la lniane z nadrukiem 12 x 15 cm - naturalne / motyl
5,49zł / op.
1 op. = 3 szt.1,83 zł / szt.1,83zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Praktyczny pakiet małych woreczków z organzy w kolorze zielonym neonowym. Wymiary pojedynczego woreczka to 18 x 24 cm, zaś cały zestaw składa się z 10 sztuk. Taka ilość gwarantuje, że uda się w nich przechować każdą kolekcję. Organza jest klasycznym materiałem wywodzącym się z azjatyckiego regionu Turkiestanu. Jest bardzo solidna, a także subtelna w dotyku i elegancka z wyglądu, dzięki czemu bardzo ładnie się prezentuje i aż zachęca do wzięcia jej w ręce.
Te wszystkie cechy sprawiają, że te małe sakiewki z organzy wręcz perfekcyjnie sprawdzają się jako sposób na przechowywanie różnych przedmiotów (biżuterii, mydełek, świeczek, a nawet większych ziaren), oraz sposób na opakowanie drobnego upominku: flakoniku perfum, materiałów zapachowych (np. lawendy) czy różnych słodkości, jak cukierki i migdały.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Zielony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-NGR-031 |
| EAN | 5902565683849 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta