Halloween

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 128 produkt(ów) w tej kategorii
Filtry Jest: 128 produkt(ów) w tej kategorii

Halloween to obchodzone 31 października święto duchów i upiorów. Z roku na rok jego popularność na świecie rośnie. Zgodnie ze zwyczajem, dzieci przebierają się tej nocy w różnorodne stroje (najczęściej są to przerażające kostiumy czarownic, kościotrupów, duchów i potworów) i ruszają zbierać w sąsiedztwie słodkości podczas zabawy w "cukierek albo psikus".

Nic dziwnego, że tak bardzo uwielbiają to wydarzenie pełne śmiechów i pyszności! Szykując dziecko do zabawy, warto mieć na uwadze, że otrzymane od sąsiadów czekoladki i cukierki trzeba gdzieś schować… doskonale sprawdzą się w tym celu worki na cukierki Halloween. Dostępne w naszym sklepie internetowym sakiewki to doskonały wybór! W Saketos znajdziesz świetnie prezentujące się woreczki i worki na słodycze, które mają klimatyczny nadruk hallowenowy! Doskonałym atutem tych opakowań jest także ściągacz z podwójnym sznurkiem, który umożliwia szybkie i wygodne zamykanie — to chroni zebrane cukierki przed rozsypaniem się podczas nocnego przemierzania okolicy z przyjaciółmi. Mniejsze woreczki możesz wykorzystać do opakowania słodyczy dla mających odwiedzić Wasz dom przebierańców!

Z okazji Halloween możemy również przygotować domowe przyjęcie dla dzieci lub znajomych. Zastanawiasz się jak udekorować pokój na Halloween?

Możesz zakupić wiele ozdób np. ogromne pająki, wesołe dynie lub balony w czarnym i pomarańczowym kolorze. Ciekawą halloweenową dekoracją są także woreczki z organzy i juty z nadrukiem, do których możemy zapakować cukierki oraz inne łakocie — takie opakowanie może być jednocześnie dekoracją na domowe przyjęcie! Woreczki na tę okazję sprawdzą się doskonale!

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product