Woreczki z organzy 18 x 24 cm - kolor czarny, zestaw 10 sztuk
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - mix kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - oliwkowe
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,37zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - białe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Czarne woreczki z organzy - eleganckie opakowanie w rozmiarze 18 x 24 cm
Czerń to uniwersalny odcień, który pasuje do wielu okazji i podkreśla charakter opakowania. Nasz zestaw 10 woreczków z organzy w głębokim, nasyconym odcieniu czerni to propozycja dla tych, którzy szukają opakowania z charakterem. Półprzezroczysta tkanina subtelnie skrywa zawartość, budując napięcie i sprawiając, że moment odpakowywania prezentu staje się jeszcze bardziej ekscytujący. To wybór, który mówi: "spodziewaj się czegoś wyjątkowego".
Dlaczego warto je mieć w ofercie?
Czerń to kolor ponadczasowej elegancji, a w połączeniu z lekkością organzy tworzy opakowanie o wyjątkowym charakterze. Czarne woreczki z organzy 13 x 18 cm to uniwersalny wybór dla marek, które cenią sobie styl i profesjonalizm.
Jak wykorzystać?
Te woreczki są idealnym opakowaniem na produkty premium i prezenty biznesowe. Gładka, czarna organza stanowi doskonałe tło dla Twojego logo w kolorze białym, srebrnym lub złotym, tworząc wyrazisty i zapadający w pamięć wizerunek. To prosty sposób, by podkreślić jakość oferowanych produktów i zbudować zaufanie klienta, pokazując dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.
Czarne woreczki z organzy 18 x 24 cm - nowoczesne opakowanie dla wyjątkowych prezentów
Ten rozmiar woreczka to idealne rozwiązanie, gdy szukasz eleganckiego i uniwersalnego opakowania, które podkreśli charakter Twoich produktów i upominków. Ich nowoczesny i elegancki wygląd sprawia, że idealnie pasują do:
- Prezentów dla mężczyzn
- Upominków firmowych
- Produkty premium
- Prezentów na specjalne okazje
Zapewnij swoim upominkom oprawę, która podkreśli ich wyjątkowy charakter i pozostawi niezatarte wrażenie. Czarne woreczki z organzy to synonim klasy i dbałości o detale, które z pewnością zostaną docenione. Podaruj elegancję, która mówi sama za siebie i buduje prestiż Twojej marki!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-BKX-271 |
| EAN | 5902565681821 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki z organzy 18 x 24 cm - kolor czarny, zestaw 10 sztuk
Tkanina: Organza, Rozmiar: 18x24 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta