25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - kolor czarny
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: JutaKolor: -15%


Worek jutowy XXL 55 x 75 cm - naturalny ciemny
17,99złOriginal price was: 17,99zł.15,29złCurrent price is: 15,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
15,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Małe woreczki z organzy 6 x 8 cm, 25 szt - neonowe zielone
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,39złCurrent price is: 10,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,39zł.
0,42zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - fioletowe ciemne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - białe z nadrukiem lawenda
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Czarne woreczki z organzy - profesjonalny wybór na upominki firmowe i prezenty
Prezentujemy zestaw 25 czarnych woreczków z organzy 13 x 18 cm to wybór, który świadczy o profesjonalizmie i dbałości o detale. Ich ponadczasowa elegancja i głęboki kolor stanowią idealne tło dla prezentów firmowych, produktów luksusowych i wyjątkowych upominków, które mają zostać w pamięci na dłużej.
Wszechstronność w eleganckim wydaniu - dla kogo?
Ten format i kolor to sprawdzone rozwiązanie w wielu branżach. Te woreczki na upominki idealnie sprawdzą się jako:
- Opakowania na prezenty biznesowe: aby podkreślić profesjonalizm i wagę relacji z klientami lub partnerami.
- Opakowania na produkty premium: dla marek kosmetycznych, jubilerskich czy z galanterią skórzaną, które chcą podkreślić luksusowy charakter swoich wyrobów.
- Opakowania na upominki eventowe: na konferencjach, targach i galach, gdzie liczy się elegancki i spójny wizerunek.
Dlaczego warto mieć woreczki z organzy?
Te woreczki są idealnym opakowaniem na produkty premium i prezenty biznesowe. Gładka, czarna organza stanowi doskonałe tło dla Twojego logo w kolorze białym, srebrnym lub złotym, tworząc wyrazisty i zapadający w pamięć wizerunek. To prosty sposób, by podkreślić jakość oferowanych produktów i zbudować zaufanie klienta, pokazując dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal.
Personalizowane opakowania dla Twojej firmy
Woreczki z organzy można łatwo dostosować do potrzeb marki poprzez nadruk logo w wybranym kolorze, np. białym, złotym czy srebrnym. Dzięki temu opakowanie pełni nie tylko funkcję praktyczną, ale także wspiera identyfikację wizualną i buduje spójny wizerunek firmy. Woreczki zamykane są wstążką satynową, co jest praktyczne i estetyczne.
Zainwestuj w woreczki na upominki, które pracują na wizerunek Twojej firmy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 12.5 - 13 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1318-BKX-271 |
| EAN | 5902565681357 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - kolor czarny
Tkanina: Organza, Rozmiar: 13x18 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta