1 szt. Worek à la lniany 26 x 35 cm z nadrukiem
19,99zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czerwone
25,79złOriginal price was: 25,79zł.21,99złCurrent price is: 21,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
2,20zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Szukasz oryginalnego opakowania na prezenty świąteczne? Oferujemy wyjątkowy worek stylizowany na len w kolorze naturalnym z uroczym nadrukiem kota w czapce Św. Mikołaja. Ten świąteczny woreczek to idealne rozwiązanie na prezenty bożonarodzeniowe, zarówno te małe, jak i większe. W opakowaniu znajduje się 1 szt. worka o wymiarach 26 x 35 cm, wykonanego z wysokiej jakości tkaniny przypominającej len. Naturalny kolor i faktura materiału dodają prezentowi elegancji i podkreślają ekologiczny charakter upominku. W ściągaczu znajduje się podwójny bawełniany sznurek o grubym splocie, który nie tylko ułatwia zamykanie worka, ale również stanowi dodatkowy element dekoracyjny.
Świąteczny worek z kotem to doskonały wybór dla każdego miłośnika kotów. Zapakuj w niego prezent dla swojego czworonożnego przyjaciela lub podaruj go bliskiej osobie, która uwielbia te urocze zwierzęta. Nadruk czarnego kota w czapce Mikołaja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Ten woreczek na prezenty to nie tylko praktyczne opakowanie, ale również wyjątkowa ozdoba, która wprowadzi świąteczny nastrój do każdego domu.
W naszej ofercie znajdziesz worki świąteczne w różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz opakowanie do każdego prezentu. Woreczki na prezenty wykonane są z trwałej tkaniny, która łączy w sobie naturalne włókna bawełny z syntetycznym poliestrem. Takie połączenie gwarantuje wytrzymałość i odporność na rozciąganie, co sprawia, że worek posłuży przez wiele lat. Wielorazowe worki na prezenty to ekologiczna alternatywa dla tradycyjnych papierowych toreb i pudełek.
Ręcznie wykonane woreczki z nadrukiem to gwarancja unikalności każdego egzemplarza. Ułożenie aplikacji może nieznacznie różnić się od przedstawionego na zdjęciu, co dodaje im wyjątkowego charakteru. Woreczki świąteczne z nadrukiem to doskonały sposób na podkreślenie indywidualności prezentu i sprawienie, by obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 28.5 - 29 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | NLIN-2635-NAT-CAT-002 |
| EAN | 5903003408833 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Worek à la lniany 26 x 35 cm z nadrukiem
Tkanina: Len, Bawełna, poliester, Rozmiar: 26x35 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta