Naturalne woreczki jutowe 10 x 13 cm idealne na mydełka lawendowe - 10 szt.
15,79zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


Worki z organzy 35 x 50 cm, kolor ecru - zestaw 5 szt.
18,79złOriginal price was: 18,79zł.15,09złCurrent price is: 15,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,09zł.
3,02zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor: -20%


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99złOriginal price was: 39,99zł.31,99złCurrent price is: 31,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - turkusowe
15,99złOriginal price was: 15,99zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
2,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 50x70 cmTkanina: JutaKolor: -30%


Worek jutowy, duży 50x70 cm - naturalny kolor w dekoracyjne, złote kropki, na prezenty
38,49złOriginal price was: 38,49zł.26,99złCurrent price is: 26,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 26,99zł.
26,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


5 szt. Worki z organzy 30 x 40 cm - mi x kolorów
17,99złOriginal price was: 17,99zł.13,49złCurrent price is: 13,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,49zł.
2,70zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Woreczki jutowe - bestseller w rustykalnym stylu
Ten zestaw 10 uniwersalnych woreczków jutowych 10 x 13 cm to idealny kompromis między kompaktowym rozmiarem a dużą pojemnością, opakowany w ponadczasową, rustykalną estetykę. Ich wygląd, inspirowany fakturą naturalnej juty, dodaje produktom autentyczności i podkreśla ich rzemieślniczy charakter.
Jakość, która buduje zaufanie
Nasze woreczki jutowe wykonane z tkaniny imitującej naturalną jutę to gwarancja estetyki i trwałości. Materiał nie pyli, jest odporny na zagniecenia, co jest kluczowe przy pakowaniu kosmetyków czy produktów zapachowych. Woreczki zamykane są sznurkiem, co jest praktyczne i estetyczne. Klienci docenią nie tylko zawartość, ale i jakość samego opakowania, które mogą wykorzystać ponownie.
Woreczki jutowe w stylu wellness - elegancja i funkcjonalność
Woreczki jutowe to praktyczne i stylowe opakowanie, które świetnie wpisuje się w estetykę wellness. Doskonale sprawdzają się do pakowania kosmetyków, aromatycznych soli kąpielowych, małych zestawów SPA czy drobnych upominków, nadając im profesjonalny i harmonijny wygląd. Wielorazowy charakter woreczków jutowych pozwala zachować spójność stylu podczas różnych okazji i wydarzeń.
Twoja marka w centrum uwagi
Rozmiar 10 x 13 cm to idealna powierzchnia na Twoje logo. Uczyń z tego woreczka swoje opakowanie firmowe na targi i konferencje. To prosty i skuteczny sposób na budowanie profesjonalnego wizerunku i wyróżnienie się na tle konkurencji.
Postaw na sprawdzone rozwiązanie, które zdobyło zaufanie setek firm. Zamów teraz!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1013-NAT-172 |
| EAN | 5902565687502 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Naturalne woreczki jutowe 10 x 13 cm idealne na mydełka lawendowe - 10 szt.
Tkanina: Juta, Rozmiar: 10x13 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta