10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - naturalne ciemne
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


Worek à la lniany z nadrukiem motyla 22 x 30 cm - 1 szt. praktycznego opakowania na prezenty i dekoracje
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor:


3 szt. Worki welurowe 26 x 35 cm - czerwone
19,99zł / op.
1 op. = 3 szt.6,66 zł / szt.6,66zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


Białe woreczki z organzy 10 x 13 cm z świątecznym nadrukiem, 10 szt. - na prezenty
12,99zł / op.
1 op. = 10 szt.1,30 zł / szt.1,30zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor:


Jasnofioletowe woreczki z organzy 18 x 24 cm - zestaw 10 sztuk
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.1,16 zł / szt.1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - Boże Narodzenie
23,69zł / op.
1 op. = 10 szt.2,37 zł / szt.2,37zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Zestaw 10 stylowych woreczków jutowych w kolorze naturalnym, rozmiar 8 cm x 10 cm. Zachęcamy również do przeglądnięcia innych możliwości - oferujemy także woreczki jutowe w innych wersjach kolorystycznych.
Juta to interesujący materiał, który już na pierwszy rzut oka uwodzi swoim naturalnym, "sznurkowym" wyglądem. Woreczki jutowe potrafią pochłaniać wilgoć z otoczenia i oddawać ją z biegiem czasu, dlatego świetnie sprawdzą się w miejscach, w których wilgotność nie utrzymuje się na stałym poziomie.
W naszej ofercie znajdziecie woreczki z juty naturalnej i syntetycznej, jednak bez względu na jej pochodzenie uwiedzie Was ona swoim "dzikim" wyglądem - świetnie uzupełnia naturalne dekoracje i zapachy, żywność bio oraz inne produkty ekologiczne, dlatego jest świetna na wydarzenia w wiejskim klimacie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny ciemny, Brązowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,98 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-0810-D.NAT-242 |
| EAN | 5902565687663 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - naturalne ciemne
Tkanina: Juta, Rozmiar: 8x10 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta