25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - czarne
11,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - zielone
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 3 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 7 x 3 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - czerwone
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: LenKolor: -15%


5 szt. Woreczki lniane - kolor naturalny 12 x 15 cm
33,99złOriginal price was: 33,99zł.28,89złCurrent price is: 28,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,89zł.
5,78zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -20%


5 ozdobnych woreczków z juty 18x24 cm - złote gwiazdki i rustykalny styl
26,99złOriginal price was: 26,99zł.21,59złCurrent price is: 21,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,59zł.
4,32zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 8 cm x 10 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze czarnym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Torebki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Woreczki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,5 - 7 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0810-BKX-271 |
| EAN | 5902565680510 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - czarne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta