Czarne woreczki welurowe 10 x 13 - 10 szt. eleganckie opakowania na biżuterię i upominki
15,99zł / op.
1 op. = 10 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - fioletowe ciemne z nadrukiem (lawenda) / 2
18,79złOriginal price was: 18,79zł.14,99złCurrent price is: 14,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99zł.
1,50zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -20%


Haftowane woreczki a la lniane 9 x 12 cm na pachnące upominki, zestaw 10 szt.
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
3,60zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


5 szt. Woreczki z bawełny 16 x 22 cm z pojedynczym sznurkiem - naturalne, na prezenty
16,99złOriginal price was: 16,99zł.14,49złCurrent price is: 14,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,49zł.
2,90zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 37 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.15,59złCurrent price is: 15,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,59zł.
1,56zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Czarne woreczki welurowe 10x13 cm to eleganckie, miękkie opakowania o subtelnym połysku, idealne do pakowania biżuterii, drobnych upominków i akcesoriów handmade. W zestawie znajduje się 10 sztuk małych, efektownych woreczków w klasycznym czarnym kolorze, zamykanych na podwójny sznurek.
Czarne woreczki welurowe 10 x 13 cm do eleganckiej prezentacji biżuterii i upominków
Powierzchnia tkaniny delikatnie odbija światło, podkreślając kolor i kształt biżuterii, minerałów oraz produktów premium. Dzięki temu czarne woreczki welurowe są chętnie wybierane przez jubilerów, twórców handmade i marki, które potrzebują estetycznego, niewielkiego opakowania podkreślającego elegancki charakter produktu. Zamknięcie na podwójny sznurek umożliwia szybkie, wygodne użytkowanie i nadaje całości ekskluzywny wygląd.
Z czego wykonane są czarne woreczki welurowe?
Oferowane w tym miejscu woreczki zostały wykonane z weluru. To miękka i przyjemna w dotyku tkanina o krótkim włosiu, które subtelnie odbija światło, tworząc elegancki efekt wizualny. Welur jest materiałem często wybieranym w branżach premium, ponieważ wzmacnia wrażenia wizualne i dotykowe oraz podnosi postrzeganą wartość produktu.
Jak branże wykorzystują czarne woreczki welurowe
Czarne woreczki welurowe 10x13 to uniwersalne opakowania na produkty niewielkich rozmiarów. Najczęściej wybierają je:
• branża biżuteryjna jako opakowania na kolczyki, pierścionki, bransoletki i kompletne zestawy,
• producenci akcesoriów handmade i dekoracji,
• hotele i branża wellness jako eleganckie opakowania drobnych upominków,
• firmy potrzebujące estetycznych, niewielkich opakowań prezentowych.
Co zmieści się w woreczku 10x13 cm?
Ten rozmiar znakomicie sprawdza się przy drobnych produktach, które wymagają eleganckiego, miękkiego opakowania. Do woreczka pasuje m.in.:
- biżuteria w małym pudełeczku: kolczyki, bransoletki, pierścionki, charmsy,
- minerały i kamienie kolekcjonerskie,
- 5-7 cukierków typu krówka,
- małe kosmetyki: żel 30 ml, sól do kąpieli, mydełko.
Dlaczego warto wybrać czarne woreczki welurowe 10x13 cm
Te niewielkie woreczki wyróżniają się elegancką fakturą i trwałością, dlatego świetnie sprawdzają się jako opakowania na biżuterię, drobne prezenty oraz upominki firmowe. Czarny kolor jest uniwersalny i podkreśla charakter produktów premium. Zamknięcie na podwójny sznurek umożliwia wygodne, wielokrotne użytkowanie.
Oferujemy również personalizację nadrukiem od 100 sztuk z realizacją w 5-10 dni roboczych lub w trybie express w 48 godzin, co pozwala stworzyć spójne i efektowne opakowanie dla marek.
Wybierz czarne woreczki welurowe 10x13 cm i zaprezentuj swoje produkty w sposób elegancki, estetyczny i profesjonalny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Welur |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | VVT-1013-BKX-082 |
| EAN | 5902565683917 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Czarne woreczki welurowe 10 x 13 - 10 szt. eleganckie opakowania na biżuterię i upominki
Tkanina: Welur, Rozmiar: 10x13 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.
















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta