25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - czarne
13,59zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm (SDB) - srebrne
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: OrganzaKolor: -30%


5 szt. Worki z organzy 35 x 50 cm - mix kolorów
20,79złOriginal price was: 20,79zł.14,59złCurrent price is: 14,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,59zł.
2,92zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller-15%


Mini woreczki z organzy 5 x 7 cm, białe - zestaw 25 sztuk
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,79złCurrent price is: 9,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,79zł.
0,39zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - złote
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Kalendarz Adwentowy, 24 szt. Woreczki bawełniane z numerkami 10 x 13 cm - naturalne
79,99złOriginal price was: 79,99zł.59,99złCurrent price is: 59,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 59,99zł.
59,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 9 cm x 12 cm w kolorze czarnym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów.
Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 8 - 8.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0912-BKX-271 |
| EAN | 5902565680756 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - czarne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 9x12 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta