25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fuksja
9,59zł / op.




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - mi x kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.10,79złCurrent price is: 10,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,79zł.
2,16zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 x czerwone woreczki bawełniane 9 x 12 cm - eleganckie opakowanie na prezenty
15,49złOriginal price was: 15,49zł.12,39złCurrent price is: 12,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,39zł.
1,24zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 6 x 8 cm - turkusowe
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


10 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - mix wiosennych kolorów
16,19złOriginal price was: 16,19zł.12,19złCurrent price is: 12,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,19zł.
1,22zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -10%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.28,39złCurrent price is: 28,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 28,39zł.
5,68zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 8 cm x 10 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze fuksjowym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Saszetki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Fuksjowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 8 cm |
| Okazja | Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 10 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6,5 - 7 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0810-FUX-491 |
| EAN | 5902565680565 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fuksja
Tkanina: Organza, Rozmiar: 8x10 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - fuksja
ORB-0810-FUX-491Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest rozmiar woreczków?
Z jakiego materiału są wykonane?
Czy mogę zamówić woreczki z nadrukiem?
W jakich ilościach są sprzedawane?
Czy są dostępne w innych kolorach?
W jaki sposób mogę wykorzystać te woreczki?
Czy są one trwałe?
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta