Wielkanoc

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Rozmiar
Wybrane:
Wyczyść
Szerokość
Wybrane:
Wyczyść
Wysokość
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 240 produkt(ów) w tej kategorii
Filtry Jest: 240 produkt(ów) w tej kategorii

Wielkanoc to najważniejsze święto chrześcijańskie. Ważną tradycją, wywodzącą się ze zwyczajów ludowych jest malowanie pisanek i święcenie pokarmów w Wielką Sobotę. Coraz większą popularność na świecie zyskuje także wywodzący się z Niemiec zwyczaj wręczania prezentów przynoszonych przez wielkanocnego Zajączka (najczęściej są to czekoladowe jajka). Z tym zwyczajem związane jest także „polowanie na jajka”. Egg hunt to radosna gra polegająca na poszukiwaniu ukrytych w ogrodzie lub domu jajeczek z czekolady — dzieci to uwielbiają.

Pragniesz w tym roku przygotować świąteczne prezenty dla bliskich? Podpowiadamy jak zrobić prezent na Wielkanoc!

W większości sklepów można zakupić gotowe upominki dla dzieci i dorosłych. Dla maluchów najczęściej wybierane są wesołe zajączki czy zestawy czekoladek z maskotką. Dla dorosłych można zakupić zestawy kosmetyków lub boxy prezentowe z kawą, herbatą i wielkanocnymi słodyczami. Doskonałym pomysłem jest oczywiście przygotowanie takich upominków samodzielnie! Ozdoby wielkanocne „zrób to sam” cieszą się coraz większą popularnością. Dekoracja wielkanocna wykonana samodzielnie będzie miała w przyszłości większą wartość sentymentalną, po drugie możemy przygotować spersonalizowany upominek dopasowany do potrzeb i gustu bliskich.

Niezależnie od tego, czy zakupisz gotowe prezenty, czy przygotujesz podarunki DIY, warto zadbać o ładne opakowania, które sprawią, że prezenty będą ładnie się prezentowały! Z pomocą przychodzi marka Saketos, która oferuje materiałowe woreczki na upominki wielkanocne.

W specjalnej kolekcji wielkanocnych opakowań znajdziesz wiele pięknych, wiosennych kolorów, szeroki wybór materiałów i rozmiarów. Z nami bez trudu zapakujesz nawet prezenty o niestandardowym, nieregularnym kształcie! Dodatkowym plusem sakiewek z tkaniny jest to, że woreczki można wielokrotnie używać i przechowywać w nich np. ozdoby po świętach, aby nie uległy zniszczeniu.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product