Białe woreczki z organzy 10 x 13 cm na susz lawendowy - 25 szt.
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - zielone
11,99złOriginal price was: 11,99zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


10 szt. Woreczki bawełniane 10 x 13 cm - turkusowe
16,29złOriginal price was: 16,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
1,23zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm z lawendowym haftem do eleganckich zestawów - 10 szt.
49,99złOriginal price was: 49,99zł.39,99złCurrent price is: 39,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - mix kolorów
15,29złOriginal price was: 15,29zł.12,29złCurrent price is: 12,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,29zł.
0,49zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie
Opis
Woreczki na lawendę z organzy
Zapach lawendy to prosty sposób na odświeżenie przestrzeni w domu i stworzenie atmosfery spokoju. Nasz zestaw 25 woreczków na lawendę z organzy w kolorze białym, o wymiarach 10 x 13 cm, doskonale nadają się do przechowywania suszu lawendowego. To praktyczne rozwiązanie, które łączy funkcjonalność z eleganckim wyglądem.
Dlaczego warto wybrać woreczki na lawendę z organzy?
Dodatkowo, woreczki można wykorzystać w różnorodny sposób, np. do dekoracji stołów weselnych czy pakowania drobnych upominków.
- Pojemność: około 20 g suszonej lawendy lub podobnej ilości innych aromatycznych roślin.
- Przewiewny materiał: delikatna organza chroni zawartość.
- Wielorakie zastosowanie: idealny do mini świeczek, mydełek, próbek kosmetyków czy drobnych upominków dla gości.
- Estetyka: subtelny wygląd sprawia, że woreczki są eleganckim dodatkiem do stołów weselnych, prezentów czy aranżacji dekoracyjnych.
- Praktyczność: wygodne zamykanie, lekkość i kompaktowy rozmiar ułatwiają przechowywanie i transport.
Biała organza - elegancja i uniwersalność w pakowaniu lawendy
Biała organza to praktyczne i stylowe rozwiązanie do przechowywania suszonej lawendy. Jej przezroczysta, lekka tkanina subtelnie eksponuje zawartość, podkreślając naturalny kolor i aromat rośliny. Woreczki te sprawdzą się zarówno w dekoracjach wnętrz, jak i przy tworzeniu drobnych upominków dla gości lub jako element domowej aromaterapii.
Idealny dla Ciebie i Twojego biznesu:
Te woreczki na lawendę z organzy to nie tylko wspaniały produkt dla Twojego domu. To również doskonały pomysł na produkt dla sklepów z artykułami do domu, plantatorów lawendy czy jako upominek od firm dbających o dobre samopoczucie swoich klientów i pracowników (np. hoteli, agencji nieruchomości, SPA).
Wprowadź do swojego otoczenia harmonię zapachu i stylu. Dodaj do koszyka!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1013-WTX-361 |
| EAN | 5902565680992 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Białe woreczki z organzy 10 x 13 cm na susz lawendowy - 25 szt.
Tkanina: Organza, Rozmiar: 10x13 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.
















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta