Woreczki z organzy 12 x 15 cm na mydełka i saszetki lawendowe - 25 szt.
17,59zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 Woreczków z organzy 13 x 27 cm - zestaw mix
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
1,15zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x5 cmTkanina: SatynaKolor: -30%


10 szt. Kokardki materiałowe 10 x 5 cm - czerwone
9,99złOriginal price was: 9,99zł.6,99złCurrent price is: 6,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,99zł.
0,70zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


5 szt. Woreczki bawełniane 15 x 20 cm - czerwone
15,99złOriginal price was: 15,99zł.12,79złCurrent price is: 12,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 12,79zł.
2,56zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Białe woreczki organza - uniwersalne na podziękowania dla gości
Organizacja wesela czy eventu firmowego wymaga dbałości o detale. Ten zestaw 25 białych woreczków organza 12 x 15 cm to uniwersalne i eleganckie rozwiązanie, które stanowi piękną oprawę dla upominków. Ich ponadczasowy styl i neutralny kolor sprawiają, że pasują do każdej uroczystości. Woreczki zamykane są wstążką satynową, co jest praktyczne i estetyczne.
Niezbędnik każdego organizatora eventów
Dlaczego profesjonaliści tak chętnie sięgają po ten model?
- Uniwersalność: Czysta biel pasuje do każdego motywu przewodniego - od klasycznego, przez boho, aż po nowoczesny minimalizm.
- Szybkość pakowania: Proste zamknięcie na ściąganą tasiemkę pozwala na sprawną i szybką konfekcję nawet setek upominków.
- Efekt premium niskim kosztem: To jeden z najbardziej ekonomicznych sposobów, by nadać upominkom luksusowy i przemyślany wygląd.
- Wszechstronność: Idealne nie tylko na upominki, ale też na płatki kwiatów do sypania, ryż czy jako element dekoracji stołu.
Dlaczego warto wybrać woreczki organza 12 x 15 cm?
Woreczki organza 12 x 15 cm to praktyczne i uniwersalne rozwiązanie do eleganckiego pakowania drobnych i średnich przedmiotów. Ich kompaktowy rozmiar sprawia, że świetnie nadają się do tworzenia zestawów upominkowych, podziękowań dla gości czy stylowych pakunków dla klientów. Dzięki półprzezroczystej strukturze woreczki subtelnie eksponują zawartość, a trwały materiał zapewnia wielokrotne wykorzystanie, podnosząc wartość prezentów i nadając im spójny, profesjonalny charakter.
Woreczki organza jako pamiątka z wydarzenia
Eleganckie organza woreczki to praktyczny sposób na zapakowanie drobnych upominków dla gości. Mogą zostać uzupełnione o personalizowaną zawieszkę z datą uroczystości, imionami lub logo firmy, co nadaje im indywidualny charakter. Tak przygotowane opakowanie stanowi estetyczną i trwałą pamiątkę z wydarzenia.
Zadbaj o perfekcyjne detale. Wybierz elegancję, która zachwyci Twoich gości.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1215-WTX-361 |
| EAN | 5902565681333 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Woreczki z organzy 12 x 15 cm na mydełka i saszetki lawendowe - 25 szt.
Tkanina: Organza, Rozmiar: 12x15 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.

















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta