5 szt. Worki metaliczne 22 x 30 cm - srebrne
12,19zł / op.
1 op. = 5 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -30%


Woreczki bawełniano-organzowe 15x20 cm - 10 szt - prostota, która robi wrażenie
39,99złOriginal price was: 39,99zł.27,99złCurrent price is: 27,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27,99zł.
2,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


Turkusowe woreczki bawełniane 11 x 14 cm, 10 szt., na prezenty
18,49złOriginal price was: 18,49zł.13,89złCurrent price is: 13,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13,89zł.
1,39zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 55x75 cmTkanina: JutaKolor: -15%


Worek jutowy XXL 55 x 75 cm - naturalny ciemny
17,99złOriginal price was: 17,99zł.15,29złCurrent price is: 15,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15,29zł.
15,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor: -25%


Woreczki à la lniane z organzą 10x13 cm - 10 szt - lekkość i prostota w eleganckim wydaniu
25,49złOriginal price was: 25,49zł.19,19złCurrent price is: 19,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,19zł.
1,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 11x20 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 20 cm - mix kolorów
21,99złOriginal price was: 21,99zł.17,59złCurrent price is: 17,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,59zł.
0,70zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Niebanalny pakiet 5 sztuk worków metalicznych w kolorze srebrnym o wymiarach 22 x 30 cm.
Worki metaliczne cechują się gładką i miłą w dotyku powierzchnią, która w połączeniu z naturalną elegancją złota i srebra tworzy doskonały sposób na stylowe pakowanie - do środka można włożyć wszelkie prezenty, a także gadżety promocyjne i firmowe upominki, bowiem kolor woreczka już na pierwszy rzut oka wyraża sobą wiele szacunku i uznania dla drugiej osoby.
Te stylowe worki metaliczne wykorzystuje się również na uroczystościach rodzinnych, takich jak wesela czy rocznice, jako symboliczne podziękowanie dla gości za przybycie. Mogą to być aromatyczne płatki kwiatów, karteczka z dobrym słowem od gospodarza dla gościa lub odwrotnie czy też garść słodkości - możliwości są ograniczone jedynie przez wyobraźnię!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 24 - 25 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | MET-2230-SXX-211 |
| EAN | 5903003410249 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta