À la lniany worek 35 x 50 cm - kolor naturalny
8,39zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Kalendarz Adwentowy, zestaw 24 szt. Woreczki ze 100% bawełny, 10 x 13 cm + dodatki bożonarodzeniowe
99,99złOriginal price was: 99,99zł.79,99złCurrent price is: 79,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 79,99zł.
79,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


10 szt. Woreczki jutowe, małe 12 x 15 cm - naturalny kolor, nadruk w dekoracyjne złote kropki
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fuksja
17,59złOriginal price was: 17,59zł.14,09złCurrent price is: 14,09zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,09zł.
0,56zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - złote
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
À la lniany worek do przechowywania i na duże gabaryty
Model stworzony z myślą o pakowaniu większych produktów - à la lniany worek 35 x 50 cm. To rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują spakować lub przechować przedmioty o naprawdę dużych gabarytach. Wykonany z niezwykle wytrzymałej tkaniny o wyglądzie lnu, łączy potężną funkcjonalność z ponadczasowym, naturalnym designem. Idealny jako organizer w domu, torba na specjalne zadania czy opakowanie na ponadwymiarowe prezenty.
Moc i piękno w jednym splocie
Sekretem tego worka jest materiał - starannie dobrana mieszanka bawełny i poliestru, która przypomina len. Ta kombinacja sprawia, że worek jest nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim odporny na rozdarcia, przetarcia i duże obciążenia. Worek zamykany jest grubym, sznurkiem ze 100% bawełny, co jest praktyczne i estetyczne. To inwestycja na lata, która sprawdzi się w najtrudniejszych warunkach.
Nieograniczone możliwości worka 35 x 50 cm
À la lniany worek 35 x 50 cm stanowi praktyczne rozwiązanie w wielu codziennych zastosowaniach. Mogą być wykorzystywane jako opakowanie na produkty, akcesoria lub prezenty, a także jako element organizacji przestrzeni domowej i biurowej. Dzięki trwałej strukturze świetnie nadają się do wielokrotnego użytku, co sprawia, że są funkcjonalnym dodatkiem w różnych branżach oraz zastosowaniach prywatnych.
Twoja marka w największym formacie
Tak imponująca powierzchnia to wyjątkowa okazja do promocji Twojej firmy. Wyobraź sobie swoje logo w tak dużym formacie - nikt nie przejdzie obok niego obojętnie. Ten à la lniany worek z personalizacją to potężne narzędzie wizerunkowe, które podkreśli siłę i stabilność Twojej marki.
Gdy potrzebujesz bezkompromisowych rozwiązań, wybierz worek 35 x 50 cm. Zamów i przekonaj się o jego niezwykłej mocy.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 35 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 50 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 44-45 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | LIN-3550-NAT-172 |
| EAN | 5903003405160 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
À la lniany worek 35 x 50 cm - kolor naturalny
Tkanina: Len, Bawełna, poliester, Rozmiar: 35x50 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta