Duże worki 45x60 cm

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 4 produkt(ów) w tej kategorii
Sortuj Wyświetl
Filtry Jest: 4 produkt(ów) w tej kategorii
13,99 zł 1 szt.
13,99 zł 1 szt.
1 szt. Worek jutowy 45 x 60...

Worek jutowy 45 x 60 cm - naturalny jasny

op.
13,99 zł 1 szt.
13,99 zł 1 szt.
1 szt. Worek jutowy 45 x 60...

Worek jutowy 45 x 60 cm - naturalny

op.
16,59 zł 3 szt.
5,53 zł 1 szt.
3 szt. Woreczki z organzy...

Woreczki z organzy 45 x 60 cm - białe

op.
11,49 zł 1 szt.
11,49 zł 1 szt.
1 szt. Worek à la lniany 45...

Worek à la lniany 45 x 60 cm - naturalny

op.

Duże worki 45 x 60 cm

Szukasz naprawdę dużego worka, który wykorzystasz w swojej spiżarni lub do zapakowania pokaźnego prezentu? Sprawdź naszą ofertę. Znajdziesz w niej wytrzymałe produkty dobrej jakości. W końcu w tak dużym opakowaniu nie przechowuje się drobnych elementów, a raczej te o znacznej wadze. Nasze produkty są estetyczne, dobrze wykonane i wielorazowe, a przy tym sprzedajemy je w korzystnej cenie.

Z czego produkujemy duże worki 45 x 60 cm?

Duże worki 45 x 60 cm powstają z:

  • organzy – tkanina ta jest częściowo transparentna, dlatego materiał eksponuje to, co znajduje się we wnętrzu woreczka. Materiał jest także sztywny, więc się nie gniecie i zawsze wygląda elegancko. Cechuje go także duża odporność na zaciągnięcia czy zmechacenia. Mimo prania czy czyszczenia woreczki zachowują pierwotną strukturę i mogą być używane wielokrotnie, na różne sposoby. Specyficzny układ włókien sprawia, że worki z organzy, mimo dużych rozmiarów, wyglądają lekko i subtelnie;
  • à la lnu – materiał powstaje z połączenie bawełny i włókien syntetycznych. Wyglądem imituje naturalny len, ale jest od niego znacznie tańszy. Nie gniecie się tak mocno, jak naturalna tkanina. Jest bardzo wytrzymały;
  • juty – naturalny materiał zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz woreczka, dzięki czemu można w nim przechowywać warzywa i owoce, a także produkty sypkie. Juta jest odporna na działanie wilgoci i promieni słonecznych, więc mimo kontaktu z nimi nie butwieje i nie traci swojej struktury.

Woreczki powstają z materiałów od zaufanych dostawców, a także w dopracowanym procesie produkcji. Dzięki temu mamy pewność, że spełnią Twoje oczekiwania dotyczące jakości i trwałości. Będą także powtarzalne – jeśli kupisz zestaw produktów o konkretnych wymiarach, będą identyczne. Jako producent worków dajemy również możliwość ich personalizowania. Umieścimy na produktach wybraną przez Ciebie grafikę: logo marki, nazwę firmy, dowolną datę czy podziękowania.

Do czego można wykorzystać duże worki 45 x 60 cm?

Duży worek 45 x 60 cm to przede wszystkim produkt, który warto mieć w swojej spiżarni. Przechowujesz ziemniaki w plastikowych workach? Kupujesz marchew, która zostaje w foliówce? Nasze worki sprawią, że produkty będą bezpieczne, zachowają na dłużej świeżość, a Ty przestaniesz przyczyniać się do zaśmiecania środowiska. Z naszymi produktami możesz udać się do każdego sklepu i zapakować do nich zakupy. Worki nie są ciężkie, więc nie podnoszą znacząco wagi kupionych warzyw czy owoców.

Worki możesz również wykorzystać do pakowania prezentów o dużym rozmiarze i nietypowym kształcie. Mogą stanowić także ozdobę, którą np. położysz pod choinką w okresie świątecznym. Wokół nich możesz owinąć światełka LED i wykorzystać je w takim wydaniu jako element scenerii do robienia zdjęć – z pewnością wyjdą efektownie. Duże worki wykorzystuje się też do pakowania prezentów dla pracowników czy uczniów. Będą stanowiły wartość dodaną do otrzymanych upominków, ponieważ po rozpakowaniu obdarowana osoba będzie mogła je ponownie wykorzystać np. do przechowywania innych produktów.

Zapraszamy do zakupów.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product