25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fioletowe ciemne
17,59zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: BawełnaKolor: Bestseller


5 szt. Woreczki bawełniane 18 x 24 cm - czarne
17,49zł / op.
1 op. = 5 szt.3,50 zł / szt.3,50zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: SatynaKolor:


Różowe woreczki satynowe 15 x 20 cm, 5 szt. - na prezent, kosmetyki
7,29zł / op.
1 op. = 5 szt.1,46 zł / szt.1,46zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: WelurKolor:


5 szt. Woreczki welurowe 18 x 24 cm - srebrne
18,99zł / op.
1 op. = 5 szt.3,80 zł / szt.3,80zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: WelurKolor:


1 szt. Worek welurowy 30 x 40 cm - biały
11,99zł / op.
1 op. = 1 szt.11,99 zł / szt.11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Kolor:


10 szt. Zawieszki drewniane - Thank You
7,99zł / op.
1 op. = 10 szt.0,80 zł / szt.0,80zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze ciemnofioletowym o rozmiarze 12 cm x 15 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 25 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Fioletowy ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10.5 - 11 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1215-DVL-141 |
| EAN | 5902565681227 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 12 x 15 cm - fioletowe ciemne
Tkanina: Organza, Rozmiar: 12x15 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta