Średnie woreczki 20x27 cm

Tkanina
Wybrane:
Wyczyść
Kolor
Wybrane:
Wyczyść
Ozdobny nadruk
Wybrane:
Wyczyść
Okazja
Wybrane:
Wyczyść
Jest: 1 produkt(ów) w tej kategorii
Sortuj Wyświetl
Filtry Jest: 1 produkt(ów) w tej kategorii
16,99 zł 10 szt.
1,70 zł 1 szt.
10 szt. Woreczki z organzy...

Woreczki z organzy 20 x 27 cm - białe

op.

Średnie woreczki 20 x 27 cm

Oferujemy średnie woreczki 20 x 27 cm, które produkujemy z organzy, czyli modnego, transparentnego materiału. Sakiewki są dostępne w białym kolorze, który idealnie pasuje do innych barw, a także różnych stylów. Produkty świetnie się sprawdzą do zapakowania prezentu dla bliskich, a także do wyeksponowania gadżetów reklamowych. Sprawdź, dlaczego warto się na nie zdecydować i czym się wyróżniają.

Co cechuje średnie woreczki 20 x 27 cm?

Średnie woreczki 20 x 27 cm produkujemy z organzy, którą od wielu lat wykorzystuje się na rynku. Materiał jest półprzezroczysty, co jest jego najbardziej rozpoznawalną cechą. W woreczku z organzy przedmioty są delikatnie wyeksponowane, dzięki czemu całość prezentuje się lekko i stylowo. Saszetka jest odporna na zaciąganie czy uszkodzenia, a także nie gniecie się dzięki sztywności materiału, więc całość zawsze wygląda elegancko.

Woreczki wyróżnia łatwość czyszczenia, do którego potrzebna jest woda o niskiej temperaturze i delikatny środek czyszczący. Produkty mają specyficznie skręconą teksturę, co sprawia, że w ciekawy sposób odbija się na nich światło. To dodaje całości uroku i podkreśla piękno pakowanego przedmiotu. Woreczki mają małe otworki, przez które do środka dostaje się powietrze. To sprawia, że możesz umieścić w nich także produkty spożywcze, ponieważ nie będą one narażone na zawilgocenie.

Jakie jest zastosowanie średnich woreczków 20 x 27 cm?

Średnie woreczki 20 x 27 cm idealnie sprawdzają się do pakowania najróżniejszych prezentów. Ciekawie prezentują się w nich kosmetyki, perfumy, biżuteria, przekąski, kawy, herbaty i wiele innych. Woreczki z organzy w białym kolorze są bardzo uniwersalne, dzięki czemu często stosuje się je do pakowania prezentów dla gości weselnych, uczestników chrztów czy komunii.

Białe woreczki są idealne również do przechowywania różnych produktów w domu. Możesz schować w nich kule do kąpieli, tusze do rzęs, pomadki i inne produkty kosmetyczne. W woreczkach z organzy bardzo dobrze będą prezentować się także upominki z gadżetami reklamowymi dla pracowników. Długopisy, ołówki, zakładki, smycze i inne akcesoria będą skutecznie promować Twoją markę, stylowo wyglądając w transparentnej sakiewce.

Co wyróżnia średni woreczek 20 x 27 cm z organzy?

Średni woreczek 20 x 27 cm ma:

  • uniwersalny wygląd – ten pasuje do wszystkiego, co znajduje się w woreczku, a także do różnych stylów, w których można urządzić imprezę czy udekorować dom;
  • atrakcyjną cenę – zapewniamy ją jako producent, który nie narzuca dodatkowych marż;
  • dwustronny sznureczek – element zabezpiecza zawartość woreczka przed rozsypaniem się, a także pełni funkcję dekoracyjną;
  • intensywne zabarwienie – to nie zmniejsza się nawet po czyszczeniu;
  • wielorazowy charakter – możesz korzystać z sakiewek wiele razy, pakując lub przechowując różne przedmioty;
  • ekologiczny wymiar – używane wielokrotnie woreczki nie są wyrzucane, dzięki czemu nie zanieczyszczają środowiska.

Każdy oferowany średni woreczek o wymiarach 20 x 27 cm jest praktyczny i estetyczny. Dobierz jego parametry do swoich potrzeb, a na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do zakupów.

X
W magazynie nie ma wystarczającej ilości produktów

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Out of stock

X

Zapytaj nas o dostępność tego produktu

Ask about product