25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - czerwone
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 30 x 40 cm - na warzywa (DE)
13,99zł13,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: JutaKolor:


Czerwony worek jutowy 30 x 40 cm - na prezenty świąteczne
8,59zł8,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 38x42 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Torba bawełniana 38 x 42 cm z krótkimi uchwytami - naturalna
5,49zł5,49zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Żółte woreczki z organzy 7 x 9 cm - zaciągane na jedną stronę, 25 szt.
11,29zł0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor:


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59zł0,78zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 7 cm x 9 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze czerwonym, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Woreczki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Saszetki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Torebki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0709-RED-011 |
| EAN | 5902565682422 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - czerwone
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta