Czerwony worek jutowy 30 x 40 cm - na prezenty świąteczne
8,59zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -27%


7 szt. Worki à la lniane 30 x 40 cm z nadrukiem - kolorowanka z mazakami
94,99złOriginal price was: 94,99zł.69,39złCurrent price is: 69,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69,39zł.
9,91zł / szt.1 op. = 7 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: -25%


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - różowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
0,36zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 9 x 12 cm na lawendowe upominki z nadrukiem Lavande de Provence - 10 szt.
30,99złOriginal price was: 30,99zł.24,80złCurrent price is: 24,80zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 24,80zł.
2,48zł / szt.1 op. = 10 szt.Dostępny na zamówienie -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,99zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Czerwony worek jutowy - intensywny kolor dla wyjątkowych prezentów
Wyróżnij swój prezent lub produkt za pomocą intensywnego koloru. Ten czerwony worek jutowy 30 x 40 cm natychmiast przyciąga uwagę i buduje atmosferę ekscytacji, idealną na prezenty świąteczne czy walentynkowe. To doskonały wybór, gdy chcesz, aby Twoje opakowanie było nie tylko praktyczne, ale i zapadające w pamięć, zwłaszcza jako worek z własnym nadrukiem.
Materiał imitujący jutę - trwały kolor i wytrzymałość
Nasz worek powstał z wytrzymałej tkaniny, która łączy wygląd juty z zaletami nowoczesnego materiału. Jest odporny na przetarcia i może być używany wielokrotnie. Co ważne, materiał o wyglądzie juty jest barwiony trwałymi pigmentami, dzięki czemu czerwień jest głęboka i nie blaknie. Worki zamykane są sznurkiem, co jest praktyczne i estetyczne.
Idealny na specjalne okazje
Wyrazisty kolor sprawia, że ten worek jest doskonałym wyborem do pakowania:
- Prezentów świątecznych: idealnie wpisuje się w bożonarodzeniową estetykę.
- Upominków walentynkowych: podkreśli charakter prezentu dla ukochanej osoby.
- Produktów promocyjnych: pomoże wyróżnić Twoją markę podczas eventów.
- Zestawów prezentowych: dla firm, które chcą, by ich upominki zostały zauważone.
Co zmieści worek 30 x 40 cm?
Ten rozmiar jest niezwykle pojemny. Zmieścisz w nim na przykład:
- 1-2 butelki wina lub innego alkoholu.
- Duży zestaw klocków lub grę planszową.
- Pudełko z butami, torebkę lub bluzę.
- Duży zestaw prezentowy: album, ramkę i świecę zapachową.
Stwórz efektowny worek z własnym nadrukiem
Czerwona powierzchnia to doskonałe tło dla Twojej kreatywności. Oferujemy możliwość wykonania precyzyjnego nadruku. Stwórz unikalny worek z własnym nadrukiem, który będzie odzwierciedlał Twoją markę. Logotypy w kolorze białym, złotym lub czarnym będą prezentować się na nim wyjątkowo efektownie.
Postaw na kolor i jakość, które zrobią wrażenie. Zamów czerwone worki jutowe już dziś.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 34 - 35 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | JUT-3040-RED-023 |
| EAN | 5903003406792 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Czerwony worek jutowy 30 x 40 cm - na prezenty świąteczne
Tkanina: Juta, Rozmiar: 30x40 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta