5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - bordowe
11,49zł / op.
1 op. = 5 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: Organza, Bawełna, poliesterKolor:


Woreczki à la lniano-organzowe 15x20 cm - naturalna elegancja w delikatnej formie
34,49zł3,45zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


10 szt. Woreczki à la lniane 10 x 13 cm z nadrukiem lawenda
27,99zł2,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller


Mini woreczki z białej organzy 7 x 9 cm - zestaw 25 sztuk
11,69zł0,47zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Woreczek à la lniany z nadrukiem 18 x 24 cm - różowe kwiaty
3,79zł3,79zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 20x30 cmTkanina: NonwovenKolor:


3 szt. Worki z fizeliny (nonwoven) 20 x 30 cm, świąteczny nadruk
18,89zł6,30zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
5 sztuk dużych bordowych woreczków z organzy w rozmiarze 26 cm x 35 cm to bardzo praktyczny zestaw o szerokim zastosowaniu, który ułatwi organizację Twojego domu, a także sprawdzi się w sytuacjach bardziej oficjalnych.
Woreczek to praktyczna forma na przechowywanie przedmiotów, jednak zwykłe woreczki strunowe i torebki szyfonowe mają tendencję do psucia zamknięcia i są po prostu nudne - woreczki z organzy za to są nie tylko solidne, ale i po prostu ładne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako pojemniczek na prezent przy okazjach rodzinnych i bardziej oficjalnych, np. imprezach firmowych. Ten rozmiar pozwoli na zapakowanie również dużych przedmiotów: butelek z alkoholem, albumów ze zdjęciami, a także większej elektroniki, np. tabletu.
Ozdobne woreczki z organzy to uniwersalne opakowania, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 5 |
| Szerokość * | 26 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 35 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 29 - 30 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-2635-BGX-061 |
| EAN | 5902565682033 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
5 szt. Worki z organzy 26 x 35 cm - bordowe
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta