Małe woreczki z organzy 7 x 9 cm na susz lawendowy - 25 szt.
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


Woreczki z organzy 7 x 9 cm, z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę, 25 szt
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor: -10%


Woreczki z organzy 12 x 15 cm - zestaw 25 szt. mix kolorów
19,59złOriginal price was: 19,59zł.17,69złCurrent price is: 17,69zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,69zł.
0,71zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniano-organzowe 10x13 cm - 5 szt - lawendowa elegancja z haftem
44,99złOriginal price was: 44,99zł.35,99złCurrent price is: 35,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35,99zł.
7,20zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -12%


À la lniane woreczki 10 x 13 cm, różowe z nadrukiem kwiatowym - 5 szt.
7,79złOriginal price was: 7,79zł.6,89złCurrent price is: 6,89zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 6,89zł.
1,38zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor: -25%


Woreczki jutowe 12x15 cm - białe kropki i rustykalny urok prezentów
25,99złOriginal price was: 25,99zł.19,49złCurrent price is: 19,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 19,49zł.
1,95zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczki na lawendę - praktyczne i estetyczne rozwiązanie
Szukasz woreczków zapachowych, które są równie piękne, co praktyczne? Nasz zestaw 25 małych woreczków na lawendę z organzy 7 x 9 cm dobrze sprawdzają się do przechowywania suszonej lawendy. Półprzezroczysty materiał podkreśla kolor suszu i umożliwia stopniowe uwalnianie aromatu.
Praktyczne zastosowania - nie tylko do szafy
Te małe woreczki na lawendę mają szerokie zastosowanie. Możesz ich użyć jako:
- Zapach do szafy i szuflady: Klasyczne rozwiązanie, które nada ubraniom i pościeli subtelną świeżość.
- Upominek dla gości: Na weselu, baby shower czy evencie firmowym - pachnący drobiazg zawszejestiłym gestem.
- Element zestawu prezentowego: Doskonały dodatek do kosmetyków, świec czy produktów SPA.
- Naturalny odświeżacz do samochodu: Stylowa i ekologiczna alternatywa dla chemicznych zawieszek.
Dlaczego organza to najlepszy wybór dla lawendy?
Wybór materiału ma kluczowe znaczenie dla produktów zapachowych. Organza sprawdza się tu idealnie, ponieważ:
- Przepuszcza zapach: Jej siateczkowa budowa nie blokuje aromatu, pozwalając mu swobodnie się rozchodzić.
- Chroni zawartość: Mimo lekkości, gęsty splot skutecznie zatrzymuje w środku nawet drobne fragmenty suszu.
- Jest wytrzymała: Mimo delikatnego wyglądu, organza jest odporna na rozciąganie i uszkodzenia.
- Wygodne zamykanie: Woreczki zamykane są wstążką satynową, co jest praktyczne i estetyczne.
Stwórz własny produkt - małe woreczki na lawendę z nadrukiem
Dla plantatorów lawendy, rękodzielników i właścicieli sklepów z upominkami, te woreczki to gotowa baza do stworzenia własnego produktu. Wystarczy wypełnić je wysokiej jakości suszem i dodać etykietę z logo, by stworzyć pachnącą wizytówkę swojej marki, która na długo pozostanie w domach klientów.
Zamów woreczki już dziś i zaprezentuj produkty w estetyczny sposób.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 7 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 9 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 6.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0709-WTX-361 |
| EAN | 5902565680497 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
Małe woreczki z organzy 7 x 9 cm na susz lawendowy - 25 szt.
Tkanina: Organza, Rozmiar: 7x9 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta