10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - srebrne
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - różowe
11,69zł0,47zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniany worek z nadrukiem 22 x 30 - czerwona krata
3,99zł3,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 5x7 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - fioletowe jasne
11,49zł0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: WelurKolor: Bestseller


5 szt. Worki welurowe 22 x 30 cm - czerwone
26,99zł5,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - różowe jasne
22,59zł2,26zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny pakiet uniwersalnych 10 woreczków z organzy średniej wielkości w kolorze srebrnym o wymiarach 15 cm x 33 cm.
Ta uniwersalna kolekcja jest idealnym dodatkiem do każdego domu - woreczki z organzy można stosować na bardzo wiele sposobów, zaś ilość sztuk w pakiecie wystarcza na długi czas. Woreczki czynią segregowanie przedmiotów dużo łatwiejszym, a to wcale nie koniec ich zastosowań.
Można bowiem korzystać z nich także podczas różnych uroczystości - świetnie posłużą zarówno jako opakowanie na rodzinny upominek, jak i na oficjalne, firmowe prezenty i gadżety.
Organza to bardzo subtelny materiał, który sprawdzi się przy każdej okazji - to po prostu sprytny pomysł o dziesiątkach zastosowań.
Możemy również wykonać nadruk, dodając Twoje logo bezpośrednio na woreczek - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 33 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 25.5 - 26 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1533-SXX-211 |
| EAN | 5902565682569 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - srebrne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta