10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - różowe jasne
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x32 cmTkanina: NonwovenKolor:


3 szt. Woreczki z fizeliny (nonwoven) 22 x 32 cm, czarne z nadrukiem kota - opakowanie na Halloween
29,99zł / op.
1 op. = 3 szt.10,00 zł / szt.10,00zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - szare
22,59zł / op.
1 op. = 10 szt.2,26 zł / szt.2,26zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


Błękitne woreczki organza 15 x 20 cm, 10 szt. - na upominki i prezenty
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.0,95 zł / szt.0,95zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 26 x 35 cm z nadrukiem
19,99zł / op.
1 op. = 1 szt.19,99 zł / szt.19,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 7 x 9 cm - fioletowe ciemne z nadrukiem lawenda
18,79zł / op.
1 op. = 10 szt.1,88 zł / szt.1,88zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
10 sztuk woreczków jutowych w kolorze różowym jasnym w rozmiarze 13 cm x 18 cm.
Oferowane przez nas woreczki wykonane są z naturalnej lub syntetycznej juty, którą cechuje wytrzymałość i charakterystyczny, "sznurkowy wygląd". Oba woreczki materiałowe pochłaniają i oddają wilgoć, dlatego niestraszne są im zmieniające się warunki otoczenia.
Woreczki z juty doskonale komponują się z naturalnymi dekoracjami, żywnością bio, naturalnymi zapachami oraz innymi produktami ekologicznymi, dzięki czemu doskonale podkreślą uroczystości typu vintage oraz imprezy stylizowane na klimat wiejski i staropolską biesiadę.
Nasza oferta woreczków jutowych zawiera również modele specjalnie barwione na wiele różnych kolorów, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć jutowy woreczek idealny dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Różowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 14 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | JUT-1318-L.PK-132 |
| EAN | 5903003403166 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
10 szt. Woreczki jutowe 13 x 18 cm - różowe jasne
Tkanina: Juta, Rozmiar: 13x18 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta