10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - oliwkowe
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor:


Woreczki bawełniane 10 x 13 cm, 10 szt. - uniwersalne, białe opakowanie
16,29zł1,63zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: BawełnaKolor:


3 szt. Worki z bawełny 22 x 30 cm - czerwone
12,99zł4,33zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: Organza


Woreczki z organzy 9 x 12 cm - 25 szt. fioletowe, idealne na Twoje drobiazgi i skarby
13,59zł0,54zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


Worki z organzy 22 x 30 cm, 10 szt, zielone neonowe
15,99zł1,60zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - bordowe
16,59zł0,66zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 15 cm x 33 cm, których oliwkowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Oliwkowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Wielkanoc |
| Wysokość * | 33 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 25.5 - 26 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1533-OLI-381 |
| EAN | 5902565681746 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 33 cm - oliwkowe
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta