25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - bordowe
16,59zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - mix kolorów
13,49złOriginal price was: 13,49zł.11,49złCurrent price is: 11,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,49zł.
0,46zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12 cmTkanina: SatynaKolor: -20%


10 szt. Woreczki satynowe 12 x 15 cm - Boże Narodzenie - Lizak
39,99złOriginal price was: 39,99zł.31,99złCurrent price is: 31,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 31,99zł.
3,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Organza, BawełnaKolor: -25%


Woreczki bawełniane z organzy 10x13 cm - 10 szt - opakowanie z nutą lekkości
30,99złOriginal price was: 30,99zł.23,30złCurrent price is: 23,30zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,30zł.
2,33zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


Woreczki bawełniane 10x13 cm - 10 szt - z haftem lawendy i rustykalnym urokiem
53,49złOriginal price was: 53,49zł.42,79złCurrent price is: 42,79zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,79zł.
4,28zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: Różne rozmiaryTkanina: Bawełna, Bawełna, poliesterKolor: -20%


5 szt. À la lniane worki na warzywa (3 szt.) i bawełniane torby na zakupy (2 szt.)
31,49złOriginal price was: 31,49zł.25,19złCurrent price is: 25,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 25,19zł.
5,04zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zestaw niedużych woreczków z organzy o wymiarach 11 cm x 14 cm w kolorze bordowym. Ten praktyczny pakiet zawiera w sobie 25 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup wystarczy na dłuższy czas.
Woreczki z organzy (określane również jako sakiewki z organzy) to doskonały sposób na zapakowanie zarówno niewielkich przedmiotów, jak i licznych bibelotów.
Solidna struktura organzy gwarantuje bezpieczne przechowywanie, zaś jej przezroczystość sprawia, że nie będzie konieczne wielominutowe szukanie konkretnej paczki - zamiast tego spakowane przedmioty będą widoczne już na pierwszy rzut oka!
Te niewielkie woreczki z organzy są wielofunkcyjne: doskonale sprawdzą się nie tylko jako przechowalnia małych przedmiotów, ale również źródło przyjemnych zapachów - można w nich schować np. suszone kwiaty czy specjalne kulki zapachowe, a także wiele innych rzeczy!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 14 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10 - 10,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1114-BGX-061 |
| EAN | 5902565681012 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - bordowe
Tkanina: Organza, Rozmiar: 11x14 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta