1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 22 x 30 cm - na czosnek (PL)
5,79zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 4 cm Kolor:


24 szt. Numery samoprzylepne 1-24 - czerwone
13,99zł0,58zł / szt.1 op. = 24 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor:


5 jutowych woreczków 18x24 cm - rustykalne opakowania w białe groszki
26,99zł5,40zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Woreczki z organzy 7 x 9 cm, z pojedynczą wstążeczką, zaciągane na jedną stronę, 25 szt
11,29zł0,45zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - fioletowe ciemne
16,59zł0,66zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 8 x 10 cm - fioletowe jasne
12,59zł1,26zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
À la lniany worek na warzywa to doskonała alternatywa dla plastikowych toreb! Oferujemy duży worek z nadrukiem o wymiarach 22 x 30 cm w kolorze naturalnym. Nasz oryginalny i niezwykle praktyczny worek świetnie sprawdzi się podczas spożywczych zakupów - z nami będziesz eko! Możesz także wykorzystać ten worek do przechowywania warzyw - niezależnie od tego, czy prowadzisz własny biznes, czy poszukujesz ekologicznego worka na codzienne sprawunki.
Worki à la lniane cechują się właściwością spowalniania procesu wysuszania, a także chronią zawartość przed atakiem pleśni, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako sposób na przechowywanie w kuchni takich produktów jak mąka, grzyby czy owoce. Nie zwlekaj dłużej i zamów już dziś nasze oryginalne worki!
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału.
Wszystkie nasze woreczki wykonywane są ręcznie. Ułożenie ozdobnej aplikacji/nadruku na konkretnych przedmiotach może nieznacznie różnić się od pokazanego na zdjęciach.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | NLIN-2230-NAT-GAR.PL-001 |
| EAN | 5903003407850 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 22 x 30 cm - na czosnek (PL)
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta