25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - czerwone
11,49zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 x neonowe woreczki z organzy 12 x 15 cm - opakowania na prezenty i upominki
17,59zł0,70zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 18 x 24 cm - brązowe jasne
15,79zł3,16zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Ciemnofioletowe woreczki z organzy 7 x 9 cm - zestaw 25 szt.
11,69zł0,47zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: JutaKolor:


Ciemne woreczki jutowe 6 x 8 cm, 10 szt. - rustykalne opakowanie
11,99zł1,20zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 11 x 14 cm - złote
16,59zł0,66zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny
Opis
Prezentujemy kolekcję niedużych (5 cm x 7 cm) woreczków z organzy w kolorze czerwonym.
Pakiet składa się z 25 sztuk, a można je wykorzystać na sto różnych sposobów. Możemy także wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Te praktyczne woreczki świetnie sprawdzą się jako metoda przechowywania niewielkich przedmiotów: mogą to być kolekcjonerskie monety, przybory do szycia, niewielkie gadżety reklamowe i firmowe, biżuteria, słodycze, a nawet płatki kwiatów (np. lawendy) - możliwości ogranicza jedynie przez naszą wyobraźnię!
Organza jest materiałem bardzo zwiewnym i eleganckim, co czyni ją doskonałym sposobem na spakowanie drobnego upominku dla bliskiej osoby - zaś prezentowany pakiet 25 sztuk pozwoli na obdarowanie nimi całej rodziny.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 5 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 7 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 4.5 - 5.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-0507-RED-011 |
| EAN | 5902565682392 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
25 szt. Woreczki z organzy 5 x 7 cm - czerwone
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta