10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - bordowe
11,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm z nadrukiem
49,99złOriginal price was: 49,99zł.42,49złCurrent price is: 42,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,49zł.
4,25zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor: -18%


1 szt. Worek jeansowy 26 x 35 cm z nadrukiem - królik/2
14,69złOriginal price was: 14,69zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -15%


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem - koszyk
12,99złOriginal price was: 12,99zł.10,99złCurrent price is: 10,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,99zł.
10,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor: -24%


1 szt. Worek welurowy 26 x 35 cm z nadrukiem - kurczaczek
15,79złOriginal price was: 15,79zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor: -18%


1 szt. Worek jeansowy 26 x 35 cm z nadrukiem- królik
14,69złOriginal price was: 14,69zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 13 cm x 27 cm, których bordowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
Mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Bordowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 27 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 20.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1327-BGX-061 |
| EAN | 5902565681470 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - bordowe
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta