10 szt. Woreczki à la lniane z nadrukiem 9 x 12 cm - naturalne / śnieg
18,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: SatynaKolor:


1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - złoty
2,89zł2,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem
21,99zł21,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 3.5x19 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 3,5 x 19 cm - czarne
13,29zł0,53zł / szt.1 op. = 25 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x33 cmTkanina: OrganzaKolor:


Różowe woreczki z organzy 15 x 33 cm, zestaw 10 sztuk
16,99zł1,70zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 30 x 40 cm - na cebule (PL)
8,39zł8,39zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Odkryj wytrzymałe i praktyczne materiałowe woreczki w kolorze naturalnego lnu. Prezentowane w tym miejscu małe torebeczki mają wymiary 9 x 12 cm. W opakowaniu znajduje się zestaw 10 sztuk uniwersalnych sakiewek.
Tkanina, z której go uszyliśmy, jest przyjemna w dotyku i zapewnia dobrą cyrkulację powietrza. Jest przy tym także bardzo wytrzymała i odporna na ścieranie i zagniecenia. W tym miejscu oferujemy opakowania z tkaniny z bawełną, która zarówno strukturą, jak i kolorem materiału imituje naturalny len. Dodatek włókien syntetycznych sprawia, że to naprawdę trwałe, wielorazowe opakowanie!
Woreczki marki Saketos wyróżniają się wysoką jakością wykonania (wytrzymały materiał, mocne szwy) i wspaniałym designem. Woreczki posiadają system szybkiego i wygodnego zamykania przy pomocy ściągacza z podwójnym, bawełnianym sznurkiem o ozdobnym splocie.
Woreczki materiałowe jak lniane marki Saketos doskonale sprawdzą się jako opakowanie produktowe (oferujemy możliwość ich personalizacji), organizery do przechowywania, wielorazowe worki zakupowe, a także jako stylowe opakowania prezentowe.
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału.
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo tanie worki z materiału imitującego len - jego kolor i fakturę/splot (tkanina bawełniana z dodatkiem włókien syntetycznych) oraz worki lniane uszyte ze 100% naturalnego lnu polskiej produkcji.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 9 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 12 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9 - 10 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | P.LIN-0912-NAT.GW-172 |
| EAN | 5902565686765 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki à la lniane z nadrukiem 9 x 12 cm - naturalne / śnieg
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.












Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta