1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - złoty
2,89zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 6x8 cmTkanina: OrganzaKolor: -4%


25 szt. Woreczki z organzy 6 x 8 cm - fioletowe ciemne
11,49złOriginal price was: 11,49zł.10,98złCurrent price is: 10,98zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,98zł.
0,44zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 13 x 27 cm - złote
11,49złOriginal price was: 11,49zł.9,19złCurrent price is: 9,19zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,19zł.
0,92zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor: -15%


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - czerwone
25,79złOriginal price was: 25,79zł.21,99złCurrent price is: 21,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 21,99zł.
2,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: BawełnaKolor: -25%


3 szt. Woreczki bawełniane 16 x 37 cm - turkusowe
11,99złOriginal price was: 11,99zł.8,99złCurrent price is: 8,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: OrganzaKolor: -20%


10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - zielone neonowe
11,59złOriginal price was: 11,59zł.9,29złCurrent price is: 9,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,29zł.
0,93zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Woreczek ozdobny wykonany z złotej satyny o wymiarach 16 x 37 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31.5 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1637-GXX-042 |
| EAN | 5903003410577 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - złoty
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 16x37 cm
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta