1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - złoty
2,89zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x22 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 16 x 22 cm - białe
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.1,05 zł / szt.1,05zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: BawełnaKolor:


3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - czarne
18,79zł / op.
1 op. = 3 szt.6,26 zł / szt.6,26zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: WelurKolor:


5 szt. Woreczki welurowe 15 x 20 cm - srebrne
15,49zł / op.
1 op. = 5 szt.3,10 zł / szt.3,10zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: OrganzaKolor:


25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - fuksja
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.0,59 zł / szt.0,59zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller


Mini woreczki z białej organzy 7 x 9 cm - zestaw 25 sztuk
11,69zł / op.
1 op. = 25 szt.0,47 zł / szt.0,47zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Woreczek ozdobny wykonany z złotej satyny o wymiarach 16 x 37 cm.
Z satyny produkuje się stylowe woreczki materiałowe, łączące w sobie zwiewność i niebanalny styl. Satyna jest miła w dotyku, a także bardzo ładnie się prezentuje, co czyni z niej idealny sposób na efektowne opakowanie na biżuterię, kosmetyki i perfumy, zarówno jako sposób na ich przechowywanie w domu, jak i stylowy upominek czy prezent ślubny. Zaletą satyny jest jej uniwersalność, dzięki której te eleganckie woreczki satynowe znajdują zastosowanie na bardzo wiele sposobów.
Oferujemy również możliwość personalizacji woreczków satynowych - na życzenie klienta wykonujemy nadruki okolicznościowe, jeśli zatem życzysz sobie czegoś naprawdę specjalnego, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Satyna |
|---|---|
| Kolor | Złoty |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 16 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 37 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 31.5 - 32.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | SAT-1637-GXX-042 |
| EAN | 5903003410577 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - złoty
Tkanina: Satyna, Rozmiar: 16x37 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.









Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta