10 szt. Woreczki jutowe 11 x 14 cm - naturalne
16,99zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 16x37 cmTkanina: SatynaKolor:


1 szt. Woreczek satynowy 16 x 37 cm - biały
2,89zł2,89zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 9 x 12 cm - fioletowe ciemne z nadrukiem (lawenda)
18,79zł1,88zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 15 x 20 cm - mix kolorów
14,99zł3,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: MetalicznyKolor:


10 szt. Woreczki metaliczne 12 x 15 cm - srebrne
10,49zł1,05zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: MetalicznyKolor:


10 x złote metaliczne woreczki 8 x 10 cm - dekoracyjne woreczki do pakowania
6,59zł0,66zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Niewielkie, bardzo uniwersalne woreczki z eleganckiej juty w kolorze naturalnym w rozmiarze 11 cm x 14 cm. Prezentowany pakiet składa się z 10 sztuk, dzięki czemu jednorazowy zakup może wystarczyć na dłuższy czas.
Woreczki jutowe w naszej ofercie są produkowane z naturalnej lub syntetycznej juty, jednak niezależnie od rodzaju materiału, cechują się one wytrzymałą budową i charakterystycznym wyglądem - przypominają plecionkę ze sznurka. Juta posiada naturalną właściwość pochłaniania i oddawania wilgoci do otoczenia, dlatego zmienne warunki nie stanowią dla niej problemu.
Woreczki jutowe w naszej ofercie dają szerokie pole wyboru, ponieważ wiele modeli jest specjalnie barwionych na wiele różnych kolorów. Tak bogaty wybór daje gwarancję satysfakcji i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Juta |
|---|---|
| Kolor | Naturalny ciemny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 11 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Wielkanoc |
| Wysokość * | 14 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 10.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | JUT-1114-NAT-172 |
| EAN | 5902565687519 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki jutowe 11 x 14 cm - naturalne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta