10 szt. Woreczki metaliczne 12 x 15 cm - srebrne
10,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor: -20%


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm - Boże Narodzenie - Dzwonki
17,79złOriginal price was: 17,79zł.14,29złCurrent price is: 14,29zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,23zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,23zł.
14,29zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor: -26%


5 jutowych woreczków 18 x 24 cm - z nadrukiem złotych groszków i dekoracyjnym kołnierzem
26,99złOriginal price was: 26,99zł.19,99złCurrent price is: 19,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,23zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 20,23zł.
4,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: BawełnaKolor: -20%


10 szt. Woreczki bawełniane 8 x 10 cm - turkusowe
14,49złOriginal price was: 14,49zł.11,59złCurrent price is: 11,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,59zł.
1,16zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 45x60 cmTkanina: LenKolor: -20%


1 szt. Worek lniany naturalny 45 x 60 cm
40,49złOriginal price was: 40,49zł.32,39złCurrent price is: 32,39zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,40zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,40zł.
32,39zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


25 szt. Woreczki SD z organzy 7 x 9 cm (SDB) - różowe
11,29złOriginal price was: 11,29zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
0,38zł / szt.1 op. = 25 szt.
Opis
Kolekcja 10 sztuk srebrnych woreczków metalicznych o wymiarach 12 x 15 cm.
Gładka powierzchnia tych niebanalnych woreczków w dotyku przypomina satynę, jednak woreczki metaliczne występują jedynie w dwóch ekskluzywnych kolorach: srebrnym i złotym, które doskonale współgrają z charakterem ważnych uroczystości. Z tego względu woreczki metaliczne świetnie spisują się one jako opakowanie na coś, co chcemy przekazać w odpowiednio oficjalny sposób - np. prezent ślubny.
Złoto i srebro naturalnie kojarzą się z czymś wartościowym, dlatego świetnie nadają się do przechowywania w nich biżuterii, kamieni szlachetnych czy zbiorów kolekcjonerskich monet. Woreczki metaliczne ładnie współgrają również ze słodkościami zapakowanymi w papier o tym samym kolorze - taka drobnostka na pewno poprawi nastrój bliskiej osoby
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 12 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 15 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 11 - 12 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | MET-1215-SXX-211 |
| EAN | 5902565686895 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.















Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta