3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - czarne
18,79zł / op.
1 op. = 3 szt.Wyślij e-mail, gdy produkt będzie dostępny




Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 40x55 cmTkanina: OrganzaKolor:


Duże worki świąteczne z organzy 40 x 55 cm z nadrukiem - zestaw 5 sztuk
29,99zł6,00zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: JutaKolor:


10 szt. Woreczki jutowe 9 x 12 cm - czerwone
13,59zł1,36zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x31 cmTkanina: NonwovenKolor:


3 szt. worki z fizeliny 22 x 31 cm z nadrukiem gwiazdek - stylowe opakowanie prezentowe na Boże Narodzenie
16,99zł5,66zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: SatynaKolor:


1 szt. Worek satynowy 26 x 35 cm - Wielkanoc - Kreda Pisanka
14,59zł14,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm - Boże Narodzenie- Lizaki
17,79zł17,79zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Tu kupisz duże worki w kolorze czarnym, które uszyliśmy ze 100% bawełny. Przedstawione w tym miejscy opakowania (3 szt. w zestawie) mają wymiary 30 x 40 cm. Wysokiej jakości tkanina bawełniana i mocne szwy sprawiają, że te worki ze sznurkiem prezentują się bardzo elegancko. Doskonale sprawdzą się w roli opakowania produktowego lub jako oryginalna alternatywa dla torby prezentowej.
Zbiór 3 sztuk dużych worków z bawełny w rozmiarze 30 x 40 cm, których czarny kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny - pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
Nasze worki doskonale posłużą do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Poza tym, torebeczki bawełniane sprawdzają się jako niebanalne opakowanie prezentowe - od firmy, organizacji lub od bliskiej osoby. Worki z bawełny znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz - możesz w nich przechowywać to, co zapragniesz!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Bawełna |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 3 |
| Szerokość * | 30 cm |
| Wysokość * | 40 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 33 - 33,5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | COT-3040-BKX-081 |
| EAN | 5903003406341 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
3 szt. Worki z bawełny 30 x 40 cm - czarne
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta