Woreczki lniane, jutowe, welurowe, z organzy, satynowe, jeansowe… Niezależnie, czy szukasz woreczków małych, dużych, gładkich, czy z wymyślnymi wzorami, spośród szerokiej oferty z pewnością znajdziesz coś, co Cię zainteresuje.
Dzięki różnorodności materiałów, rozmiarów, kolorów i wzorów, woreczki są bardzo uniwersalne – na tyle, że możemy użyć ich dowolnie, w zależności od bieżącej potrzeby.
Zbliżający się Dzień Babci i Dziadka może być fantastyczną okazją, by wykorzystać woreczki w ciekawy i kreatywny sposób. Otrzymany efekt na pewno wywoła uśmiech na twarzach bliskich. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na wykorzystanie woreczków z organzy, lnianych lub z innego materiału na Dzień Babci i Dziadka.


Figurka – 7 cm, woreczek z organzy 10 x 13 cm

Kreatywne inspiracje na Dzień Babci i Dziadka 2019.

Woreczek lniany 18 x 24 cm, wzór namalowany farbami akwarelowymi.

Dzień Babci i Dziadka 2019 – ręcznie robiony prezent – inspiracja

Nie od dziś wiadomo, że prezenty wykonane własnoręcznie mają największą wartość. Obdarowana osoba czuje się doceniona, widzi wkład pracy, wysiłek i czas włożony w przygotowanie upominku. Pozwól dziecku namalować coś farbami na woreczku lnianym. Własnoręcznie stworzony wzór z pewnością sprawi dziecku wiele frajdy, a obdarowaną osobę zachwyci i wzruszy do łez. Taki woreczek stworzony z sercem, będzie idealnym opakowaniem na ręcznie robiony upominek – np. pierniczki, laurkę, figurkę ulepioną z modeliny, masy solnej i tym podobne. W tani i prosty sposób możesz sprawić unikatowy prezent, jakiego nikt nie powieli.

10 rzeczy, które w Tobie kocham

Kolejnym za sposobów kreatywnego wykorzystania woreczków jest włożenie do każdego z nich karteczki z rysunkiem lub napisem, albo przedmiotu, który opisuje obdarowywaną osobę. Możecie przygotować listę pod tytułem: “10 powodów, dla których Cię kocham”, “10 cech, które w Tobie uwielbiam”, “10 rzeczy, które mi się z Tobą kojarzą” lub po prostu “dziękuję za…” – ta propozycja bez dwóch zdań wywoła łzy szczęścia. Poza tym jest bardzo elastyczna – ilość karteczek i tematykę dopasowujemy sami.

Podróż po świecie kawy i herbaty

Babcia lub dziadek gustują w dobrej herbacie lub kawie? W przeznaczonych do tego sklepach kupisz naprawdę dobre, świeże ziarna kawowca, a także sypkie herbaty liściaste z wielu krajów. Woreczki są fantastyczne – wytrzymałe i piękne. Występują w wielu ciekawych wzorach, a dzięki temu, że są dobrze wykonane posłużą na długie lata..

Dekoracja doniczek kwiatowych

Doniczki kwiatów, w których zostały zakupione, zazwyczaj prezentują się nieatrakcyjnie. Zwykły plastik nie jest interesujący dla oka. Można to zmienić w prosty sposób, wystarczy ładnie zamaskować doniczkę. Do tego także mogą nam posłużyć woreczki. Dodanie roślinie “charakteru” poprzez przyozdobienie jej dolnej części woreczkiem z ciekawym nadrukiem lub w wersji ozdobionej przez dziecko sprawi, że będzie wyglądała zachwycająco i osobliwie. Naturalne woreczki lniane, woreczki jutowe, metaliczne, satynowe, welurowe, jeansowe czy z organzy – każdy znajdzie coś, co przypadnie mu do gustu.

Atrakcyjny i ciekawy upominek wcale nie musi kosztować majątku. Możesz go stworzyć w prosty sposób korzystając z powyższych inspiracji.

Dzięki naszym pomysłom na prezent z okazji Dnia Babci czy Dnia Dziadka, sprawisz im niezwykłą radość wykorzystując woreczki, które jak zapewne widzisz można wykorzystać  na tak wiele sposobów.