25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - niebieskie
14,79zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 35x50 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 35 x 50 cm - na ziemniaki (DE)
9,49zł / op.
1 op. = 1 szt.9,49 zł / szt.9,49zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor:


3 szt. Worki welurowe 26 x 35 cm - białe
19,99zł / op.
1 op. = 3 szt.6,66 zł / szt.6,66zł / szt.1 op. = 3 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


A'la lniany worek 22 x 30 cm, niebieski z kwiatowym nadrukiem
3,99zł / op.
1 op. = 1 szt.3,99 zł / szt.3,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x27 cmTkanina: BawełnaKolor:


Woreczki bawełniane 13 x 27 cm w kolorze turkusowym, 10 szt.
31,99zł / op.
1 op. = 10 szt.3,20 zł / szt.3,20zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 13 x 18 cm - białe
25,79zł / op.
1 op. = 10 szt.2,58 zł / szt.2,58zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Praktyczny zestaw małych woreczków z organzy o wymiarach 10 cm x 13 cm. Pakiet zawiera 25 sztuk w kolorze niebieskim, dzięki czemu zapewnia dużo przestrzeni na niewielkie przedmioty. Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zestaw ten okaże się bardzo przydatny, jeśli posiadasz dużą ilość rzeczy do posegregowania. Torebki z organzy doskonale spiszą się jako paczuszki na guziki, biżuterię czy kolekcję monet.
Woreczki z organzy świetnie sprawdzą się również jako opakowanie na niewielki prezent, które uchyli rąbek tajemnicy obdarowanemu jeszcze przed jego otwarciem, zachęcając do rozpakowania zawartości.
Sakiewki z organzy to bardzo uniwersalny dodatek, który przyda się w każdym domu.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Niebieski |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 10 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 13 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 9.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Mały |
| SKU | ORB-1013-BLX-231 |
| EAN | 5902565680886 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
1 Projektowanie
2 Wycena
3 Kontakt
25 szt. Woreczki z organzy 10 x 13 cm - niebieskie
Tkanina: Organza, Rozmiar: 10x13 cm
Zmniejsz rozmiar nadruku o , aby obniżyć cenę
Stwórz swój nadruk
+ Dodaj plik
Niestety obecnie nie mamy wystarczającej liczby produktów na stanie, aby zrealizować Twoje zamówienie. Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność lub alternatywne opcje.
Loading...
Save project
Login
Please log in first in order to save your project.
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta