10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - fuksja
11,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor: -18%


1 szt. Worek jeansowy 26 x 35 cm z nadrukiem- królik
14,69złOriginal price was: 14,69zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor: -15%


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm z nadrukiem
49,99złOriginal price was: 49,99zł.42,49złCurrent price is: 42,49zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,49zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 42,49zł.
4,25zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: SatynaKolor: -32%


1 szt. Worek satynowy 26 x 35 cm - Wielkanoc - Kreda Pisanka
14,59złOriginal price was: 14,59zł.9,99złCurrent price is: 9,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,99zł.
9,99zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -15%


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem - koszyk
12,99złOriginal price was: 12,99zł.10,99złCurrent price is: 10,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,99zł.
10,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: WelurKolor: -24%


1 szt. Worek welurowy 26 x 35 cm z nadrukiem - kurczaczek
15,79złOriginal price was: 15,79zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Zbiór 10 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 18 cm x 24 cm, których fuksjowy kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka. Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Fuksjowy |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 18 cm |
| Okazja | Walentynki, Wielkanoc |
| Wysokość * | 24 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 18.5 - 19.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1824-FUX-491 |
| EAN | 5902565681845 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki z organzy 18 x 24 cm - fuksja
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta