1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 22 x 30 cm - na czosnek (DE)
5,79zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


5 szt. Woreczki à la lniane z nadrukiem 18 x 24 cm - naturalne / róże
14,39zł2,88zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 7x9 cmTkanina: OrganzaKolor:


Zielone woreczki z organzy 7 x 9 cm, 25 szt - idealne na upominki
11,69zł0,47zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 4 cm Kolor:


24 szt. Numery samoprzylepne 1-24 - czerwone
13,99zł0,58zł / szt.1 op. = 24 szt. -
Rozmiar: 10x13 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


5 Woreczków à la lnianych z nadrukiem motyla 10 x 13 cm, kolor naturalny
7,79zł1,56zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 22x31 cmTkanina: NonwovenKolor:


3 szt. worki z fizeliny 22 x 31 cm z nadrukiem Mikołaja - na prezenty i zestawy świąteczne
16,99zł5,66zł / szt.1 op. = 3 szt.
Opis
Praktyczny à la lniany worek do przechowywania warzyw! Oferujemy worek z nadrukiem w rozmiarze 22 x 30 cm, w kolorze naturalnym.
À la lniane worki na warzywa świetnie sprawdzą się nie tylko podczas zakupów spożywczych! Ten niezwykle wytrzymały materiał cechuje się właściwością spowalniania procesu wysuszania. Ponadto, chroni przechowywane produkty przed atakiem pleśni!
Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Z naszej oferty korzystają m.in. właściciele sklepów spożywczych, którzy szukają wytrzymałych i estetycznych opakowań na produkty spożywcze.
Oferowane przez nas opakowania wykonane są z wysokiej jakości tkaniny z bawełny i poliestru. Połączenie włókien naturalnych z syntetycznymi gwarantuje trwałość i wytrzymałość oraz dużą odporność na rozciąganie i wycieranie się materiału.
Wszystkie nasze woreczki wykonywane są ręcznie. Ułożenie ozdobnej aplikacji/nadruku na konkretnych przedmiotach może nieznacznie różnić się od pokazanego na zdjęciach.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Len, Bawełna, poliester |
|---|---|
| Kolor | Naturalny |
| Ozdobny nadruk | Tak |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 22 cm |
| Wysokość * | 30 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 23.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | NLIN-2230-NAT-GAR.DE-001 |
| EAN | 5903003407881 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
1 szt. Worek à la lniany z nadrukiem 22 x 30 cm - na czosnek (DE)
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta