1 szt. Worek z organzy 55 x 75 cm - biały
7,69zł / op.
1 op. = 1 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: JutaKolor:


3 szt. Worki jutowe 22 x 30 cm - zielone
13,69zł4,56zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: OrganzaKolor: Bestseller


25 szt. Woreczki z organzy 8 x 10 cm - złote
11,99zł0,48zł / szt.1 op. = 25 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: BawełnaKolor:


10 szt. Woreczki bawełniane 12 x 15 cm - czerwone
22,49zł2,25zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 38x42 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Torba bawełniana 38 x 42 cm z długimi uchwytami - biała
7,69zł7,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 11x14 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: Bestseller


10 szt. Woreczki à la lniane 11 x 14 cm - naturalne
15,99zł1,60zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
1 sztuk dużych białych woreczków z organzy w rozmiarze 55 cm x 75 cm to bardzo praktyczny zestaw o szerokim zastosowaniu, który ułatwi organizację Twojego domu, a także sprawdzi się w sytuacjach bardziej oficjalnych.
Woreczek to praktyczna forma na przechowywanie przedmiotów, jednak zwykłe woreczki strunowe i torebki szyfonowe mają tendencję do psucia zamknięcia i są po prostu nudne - woreczki z organzy za to są nie tylko solidne, ale i po prostu ładne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako pojemniczek na prezent przy okazjach rodzinnych i bardziej oficjalnych, np. imprezach firmowych. Ten rozmiar pozwoli na zapakowanie również dużych przedmiotów: butelek z alkoholem, albumów ze zdjęciami, a także większej elektroniki, np. tabletu.
Ozdobne woreczki z organzy to uniwersalne opakowania, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Biały |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Szerokość * | 55 cm |
| Okazja | Boże narodzenie |
| Wysokość * | 75 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 69 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 5% |
| Rozmiar | Duży |
| SKU | ORB-5575-WTX-361 |
| EAN | 5902565689193 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
1 szt. Worek z organzy 55 x 75 cm - biały
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.










Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta