10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - czerwone
9,49zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - Boże Narodzenie
23,69zł2,37zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


À la lniane woreczki 18 x 24 cm z nadrukiem świątecznym, kolor naturalny - zestaw 5 szt.
19,99zł4,00zł / szt.1 op. = 5 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 8x10 cmTkanina: SatynaKolor:


10 szt. Woreczki satynowe 8 x 10 cm - białe
7,29zł0,73zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 38x42 cmTkanina: BawełnaKolor:


1 szt. Torba bawełniana 38 x 42 cm z długimi uchwytami - niebieska
7,69zł7,69zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 12x15 cmTkanina: JutaKolor:


10 woreczków z juty 12x15 cm - rustykalne opakowanie z motywem choinek
25,99zł2,60zł / szt.1 op. = 10 szt.
Opis
Uniwersalny pakiet średnich woreczków z organzy w kolorze czerwonym o rozmiarze 15 cm x 20 cm to doskonały sposób na uniwersalne wyposażenie dodatkowe domu - zestaw zawiera aż 10 sztuk, dlatego zakup będzie służył Ci przez dłuższy czas zawsze wtedy, kiedy będziesz potrzebował dodatkowego miejsca na rzeczy.
Woreczki z organzy pomogą w eleganckim zapakowaniu prezentów czy upominków, takich jak słodycze, kosmetyki i perfumy, uporządkują również wszelkie bibeloty, takie jak nici i guziki, nie pozwolą również na pogubienie Twojej cennej biżuterii - krótko mówiąc, okażą się one przydatne w każdym domu i w każdym miejscu, a ich zastosowanie jest ograniczone jedynie przez Twoją wyobraźnię!
Możemy również wykonać woreczki z nadrukiem dodając Twoje logo bezpośrednio na materiale - wystarczy się z nami skontaktować.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 15 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 20 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 15 - 15.5 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1520-RED-011 |
| EAN | 5902565681678 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
10 szt. Woreczki z organzy 15 x 20 cm - czerwone
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.













Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta