25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - czerwone
19,99zł / op.
1 op. = 25 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: OrganzaKolor:


10 szt. Worki z organzy 22 x 30 cm - mix kolorów
17,99zł1,80zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 15x20 cmTkanina: SatynaKolor:


Różowe woreczki satynowe 15 x 20 cm, 5 szt. - na prezent, kosmetyki
7,29zł1,46zł / szt.1 op. = 5 szt. -
Rozmiar: 9x12 cmTkanina: BawełnaKolor: Bestseller


Naturalne woreczki bawełniane 9 x 12 cm - zestaw 10 sztuk
15,49zł1,55zł / szt.1 op. = 10 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 22x30 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor:


3 x Worki à la lniane ze śnieżynkami 22 x 30 cm - świąteczne opakowania na prezenty
17,69zł5,90zł / szt.1 op. = 3 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 18x24 cmTkanina: JutaKolor:


5 szt. Woreczki jutowe 18 x 24 cm - biały aniołek
41,59zł8,32zł / szt.1 op. = 5 szt.
Opis
Zbiór 25 sztuk średnich woreczków z organzy w rozmiarze 13 cm x 18 cm, których czerwony kolor świetnie sprawdzi się w każdym miejscu. Zestaw ten jest bardzo uniwersalny, bowiem pozwala na wykorzystanie woreczków na przeróżne sposoby.
I tak, mogą one posłużyć jako miejsce do przechowywania takich przedmiotów jak kosmetyki, świeczki czy mydełka.
Równie dobrze sprawdzą się w postaci pojemniczka na perfumy lub niewielki prezent, którym chcemy obdarować kogoś bliskiego, a także świetnie spełnią rolę eleganckiego opakowania na okazjonalny upominek od firmy lub organizacji - woreczki z organzy znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz, ponieważ można w nich przechowywać dosłownie wszystko, i to na każdą okazję bez wyjątku!
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Organza |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 25 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 12.5 - 13 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | ORB-1318-RED-011 |
| EAN | 5902565681449 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Dodaj swój nadruk na:
25 szt. Woreczki z organzy 13 x 18 cm - czerwone
Szczegóły produktu:
Nadruk
Poproś o wycenę




Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.











Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta