10 szt. Woreczki metaliczne 13 x 18 cm - srebrne
12,59zł / op.
1 op. = 10 szt.



Skorzystaj z aktualnych okazji
-
Rozmiar: 30x40 cmTkanina: Len, Bawełna, poliesterKolor: -15%


1 szt. Worek à la lniany 30 x 40 cm z nadrukiem - koszyk
12,99złOriginal price was: 12,99zł.10,99złCurrent price is: 10,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10,99zł.
10,99zł / szt.1 op. = 1 szt.Tymczasowo niedostępny -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: JutaKolor: -9%


1 szt. Worek jutowy 26 x 35 cm z nadrukiem- królik
10,49złOriginal price was: 10,49zł.9,59złCurrent price is: 9,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,59zł.
9,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: WelurKolor: -29%


10 szt. Woreczki wielkanocne z weluru, 13 x 18 cm z nadrukowanym kurczaczkiem
41,99złOriginal price was: 41,99zł.29,99złCurrent price is: 29,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,99zł.
3,00zł / szt.1 op. = 10 szt. -
Rozmiar: 13x18 cmTkanina: JutaKolor: -28%


1 szt. Woreczek jutowy 13 x 18 cm - Wielkanoc + drewniana pisanka z uszami
17,47złOriginal price was: 17,47zł.12,59złCurrent price is: 12,59zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
12,59zł / szt.1 op. = 1 szt. -
Rozmiar: 26x35 cmTkanina: BawełnaKolor: -18%


1 szt. Worek jeansowy 26 x 35 cm z nadrukiem- królik
14,69złOriginal price was: 14,69zł.11,99złCurrent price is: 11,99zł.Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11,99zł.
11,99zł / szt.1 op. = 1 szt.
Opis
Zestaw 10 sztuk metalicznych woreczków o wymiarach 13 cm x 18 cm w kolorze srebrnym.
Ich gładka powierzchnia czyni z nich wręcz idealny sposób na zapakowanie przedmiotów, które chcemy przekazać w odpowiednio elegancki sposób: upominków, prezentów, a także gadżetów firmowych i promocyjnych. Kolor wyraża uznanie i szacunek, dlatego te stylowe woreczki doskonale podkreślą charakter ważnej uroczystości rodzinnej i biznesowej.
Woreczki metaliczne są bardzo często wykorzystywane na weselach jako symboliczne podziękowanie za przybycie dla gości, np. coś słodkiego czy okazjonalny, krótki wierszyk. Woreczek można również wypełnić aromatycznymi płatkami kwiatów - taki upominek świetnie dopełni obraz wesela w ogrodzie. Możliwości jest o wiele więcej, a ogranicza je wyłącznie nasza wyobraźnia.
Zobacz pełny opis produktuParametry
| Tkanina | Metaliczny |
|---|---|
| Kolor | Srebrny |
| Ozdobny nadruk | Nie |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 10 |
| Szerokość * | 13 cm |
| Okazja | Boże narodzenie, Walentynki |
| Wysokość * | 18 cm |
| Wysokość do ściągacza * | 14 cm |
| Tolerancja rozmiarów * | +/- 1 cm |
| Rozmiar | Średni |
| SKU | MET-1318-SXX-211 |
| EAN | 5902565680169 |

Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Odpowiedzialność za produkt
Saketos sp. z o.o.
Biedrzychowicka 2
59-921 Sieniawka
Sprawdź inne ciekawe produkty:
Czy potrzebujesz niestandardowej tkaniny, rozmiaru lub koloru?
Przejdź do formularza zamówienia indywidualnego.














Natychmiastowa dostępność
Wysoka jakość
Możliwość personalizacji
Obsługa klienta